Laskavá změna

Změny vám nevoní? V životě se jim těžko vyhneme, proto je tu recept na aromaterapeutickou směs, která pomáhá s jejich přijetím. Dovolte si žít život v jeho proměnlivosti s laskavostí vůči sobě i okolí.

Ve své praxi denně podporuji ženy, aby žily radostný a naplněný život. Ale každá změna chce svůj čas a citlivý přístup. Všechno k nám přichází ve správnou chvíli, není třeba hned pálit mosty a obracet vše naruby.

Když na změny nejsme připravené, nevadí, je v pořádku si říct, že teď na to sice nemám, ale zvládnu to později. Ale pozor přesvědčení, že už “to nějak vydržíte” je něco, co nám pomáhalo v dětství . V dospělosti už to neplatí!

Směs Laskavá změna zklidňuje mysl, dodává optimismus a podporuje v klidné cestě k vysněnému cíli. Posiluje sebejistotu a sebepřijetí. Můžete si ji připravit do masážního oleje nebo do inhalační tyčinky a přivonět si k ní, kdykoli to budete potřebovat.


GTT=KAPKA

Přijetí změn v životě

V laskavé změně většinou nechybí jasmín (sebeláska a sebepřijetí) nebo geranium (péče a zklidnění).

K nim si přidejte různé EO, které ošetří vaše aktuální pocity.

Heřmánek modrý – péče o vnitřní dítě.

Ylang-ylang – uvolnění a překonání pochybností o sobě.

Cedrové dřevo – odvaha a uzemnění.

Santal – když se nedaří pohnout kupředu.

Citrusy – pozitivita, radost, osvěžení.

Směs by vám měla vonět, jestli nějaké EO nejsou pro vás to pravé, tak je prostě vynechte anebo je vyměňte za takové, které vám dělají dobře na těle i na duši.

Laskavá změna

Přečtěte si také

Kdo pro vás blog píše:

Picture of Ludmila Kotalíková

Ludmila Kotalíková

Aromaterapii se věnuji od roku 2008 a její proměnlivost a pestrost mě stále fascinuje. Odborné znalosti a zkušenosti pravidelně sdílím nejen na kurzech a prožitkových workshopech, ale i v článcích v časopisech a tady na blogu. Naučím vás aromaterapii bezpečně a efektivně využívat při péči o zdraví a pohodu všech členů rodiny a dokonce i během vaření nebo úklidu. Pojďte se začíst do mého voňavého světa!

Váš komentář

Přesunout se na začátek