Po(h)ladím

Užijte si voňavou masáž a načerpejte síly pro cestu k harmonii a zdraví

Aromaterapeutické ošetření je víc než jen masáž – hýčká totiž vaše tělo i psychiku.

Pokud čekáte miminko, mám pro vás těhotenské ošetření.

Holistická aromaterapeutická masáž je nádherný, plynulý a voňavý tanec doteků na vašem těle. Pokaždé je pro mě zážitek ji provádět a díky voňavým okamžikům přispívat vnitřní spokojenosti mých klientů.
Co vám péče o sebe přinese?

Když vykročíte po cestě k osobní harmonii, pocítíte vnitřní svobodu a bude se vám žít lehčeji. Začnete si všímat více přítomnosti a budete se radovat z drobností kolem vás. Krása života nespočívá v jeho dokonalosti, ale v rovnováze a našem vnitřním klidu.

Používám za studena lisované rostlinné oleje, které vyživí a regenerují pokožku celého těla. Éterické oleje vybírám pečlivě s ohledem na jejich kvalitu, šetrnost zpracování a hlavně vůni, která nejvíc lahodí mému nosu.

Začínáme na zádech a pokračujeme na zadní straně nohou. Poté se otočíte na záda a pokračuji s masáží na přední straně nohou a rukou, na břiše, hrudníku, krku i šíji a končím velice příjemnou masáží obličeje (proto je lepší přijít na masáž nenalíčená).

Využívám holistickou soustavu speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle.

V kombinaci s vysoce kvalitními oleji ošetření harmonizuje fyzické, duševní i duchovní proudění uvnitř člověka. Skvěle tonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci a zbavuje stresu.

Před masáží se lehce najezte, ale vyhněte se tučným, nadýmavým jídlům a alkoholu.

Po masáži je vhodné pít větší množství vody nebo minerálky, případně bylinné nebo ovocné čaje. Nemusíte se hned koupat a sprchovat – čím déle na sebe necháte éterické oleje působit, tím lépe. Je také dobré se vyhnout náročné fyzické i psychické činnosti a dopřát si po masáži odpočinek.

  • horečku, chřipku nebo jiné akutní onemocnění,
  • rozsáhlejší hematomy (modřiny),
  • kožní popř. plísňové onemocnění,
  • nádorové nebo žilní onemocnění,
  • vysoce rizikové těhotenství, 
  • bolesti v podbřišku nebo krvácení v těhotenství.

Váš zdravotní stav je pro mě důležitý!

Pokud váháte, jestli můžete masáž absolvovat, poraďte se napřed se svým ošetřujícím lékařem.  V těhotenství vám může poradit vaše i  porodní asistentka. 

Hlavně pokud trpíte onemocněním srdce a žil, cukrovkou, nádorovým onemocněním, epilepsií a zánětlivými kožními problémy.

Po(h)ladím - objednávka

Přesunout se na začátek