Po(h)ladím

Užijte si voňavou masáž a načerpejte síly pro cestu k harmonii a zdraví

Aromaterapeutické ošetření je víc než jen masáž – hýčká totiž vaše tělo i psychiku

Pokud čekáte miminko, mám pro vás těhotenské ošetření.

Holistická aromaterapeutická masáž je nádherný, plynulý a voňavý tanec doteků na vašem těle.
Pokaždé je pro mě zážitek ji provádět a díky voňavým okamžikům přispívat vnitřní spokojenosti mých klientek.

Používám za studena lisované rostlinné oleje, které vyživí a regenerují pokožku celého těla. Éterické oleje vybírám pečlivě s ohledem na jejich kvalitu, šetrnost zpracování a hlavně vůni, která nejvíc lahodí mému nosu.

Začínáme na zádech a pokračujeme na zadní straně nohou. Poté se otočíte na záda a pokračuji s masáží na přední straně nohou a rukou, na břiše, hrudníku, krku i šíji a končím velice příjemnou masáží obličeje (proto je lepší přijít na masáž nenalíčená).

Využívám holistickou soustavu speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle.

V kombinaci s vysoce kvalitními oleji ošetření harmonizuje fyzické, duševní i duchovní proudění uvnitř člověka. Skvěle tonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci a zbavuje stresu.

Před masáží se lehce najezte, ale vyhněte se tučným, nadýmavým jídlům a alkoholu.

Po masáži je vhodné pít větší množství vody nebo minerálky, případně bylinné nebo ovocné čaje. Nemusíte se hned koupat a sprchovat – čím déle na sebe necháte éterické oleje působit, tím lépe. Je také dobré se vyhnout náročné fyzické i psychické činnosti a dopřát si po masáži odpočinek.

  • horečku, chřipku nebo jiné akutní onemocnění,
  • rozsáhlejší hematomy (modřiny),
  • kožní popř. plísňové onemocnění,
  • nádorové nebo žilní onemocnění,
  • vysoce rizikové těhotenství, 
  • bolesti v podbřišku nebo krvácení v těhotenství.

Váš zdravotní stav je pro mě důležitý!

Pokud váháte, jestli můžete masáž absolvovat, poraďte se napřed se svým ošetřujícím lékařem.  Hlavně pokud trpíte onemocněním srdce a žil, cukrovkou, nádorovým onemocněním, epilepsií a zánětlivými kožními problémy.

V těhotenství vám může poradit  i vaše  porodní asistentka.

Co vám péče o sebe přinese?

Když vykročíte po cestě k osobní harmonii, pocítíte vnitřní svobodu a bude se vám žít lehčeji. Začnete si více všímat přítomnosti a radovat se z drobností kolem vás. Krása života nespočívá v dokonalosti, ale v rovnováze a  vnitřním klidu.

Tereza Robinson
Tereza Robinsonautorka projektu Srdcem Robinson
Naprosto profesionální hýčkání! Navíc si s Lídou dovolím otevřít i citlivá témata z dětství, nejdříve je zpracovat a pak „provonět“ je skvělou aromaterapií, která vždycky sedne.
Navíc po prvním setkání s Lídou následovalo další… a další… Je to žena s citlivými vhledy, kterých se nedokážu nabažit.
Lucie Chromá
Lucie ChromáTerapeutka RUŠ, lektorka partnerských/ženských témat
Read More
Původně mě k Lídě přivedla snaha řešit aromaterapií gynekologický problém, ale odvedlo nás to směrem, který je asi společný mnoha ženám. Její péče přinesla léčivé, uvolňující aroma masáže, které mi pomohly víc vnímat své tělo i psychiku a pečovat ně. Chodila jsem k Lídě pravidelně asi rok a moc mi to dalo.

Naučila jsem se i lépe používat éterické oleje, víc odpočívat a starat se o sebe.Lída má velký přesah do terapeutické pomoci, to jsem hodně ocenila na začátku mého těhotenství a po samovolném potratu. Její úžasné služby už jsem doporučila mnoha ženám a dělám to dál.
Alena Vůjtová
Alena VůjtováInstruktorka pilates a jógy
Lída masíruje opravdu úžasně! Než jsem měla děti, tak jsem nějaký čas byla masérka. A je pro mě těžké si vybrat někoho, komu dovolím na sebe nechat sáhnout.
A pak při masáži často sleduji, co a jak dělá a jak bych to dělala já. A vlastně se neuvolním a odcházím nespokojená...

Jediné co si během každé masáže říkám: Ať to ještě nekončí.:-)

Petra Hyťhová
Petra HyťhováFyzioterapeutka, profesionální aromaterapeutka
Read More
Na aromaterapeutické ošetření jsem šla, protože jsem chtěla prostě vypnout hlavu. Ani jsem nepočítala s tím, kolik zajímavých témat se mi při diagnostickém rozhovoru otevře a jak „málo“ bude stačit, abych se v nich posunula dál. Celotělovou masáž jsem si báječně užila. Oceňuji profesionální přístup, péči a příjemné prostředí.
Previous
Next

Po(h)ladím - objednávka

Přesunout se na začátek