fbpx

Co dělat, když nemůžete přijít

Někdy se prostě stane, že si domluvíme termín a vy z nějakého důvodu přijít nemůžete.

Vždy se snažím postupovat individuálně, ale vzhledem k množícím se situacím, kdy klient napíše pár hodin a někdy i minut před dohodnutým termínem, jsem se rozhodla pro tato pravidla.

Jakmile zjistíte, že nemůžete přijít, napište mi co nejdříve, nejlépe SMS zprávu.
Prosím, nepište mi maily, nepište mi na Facebook, přes Messenger, nebo WhatsApp – jsou to komunikátory, které jsou závislé na datech a nemusí mě zastihnout.

Domluvený termín ošetření, sezení EFT, výroba osobního parfému

Termín můžete bez problémů zrušit 24 hodin před dohodnutou schůzkou. V takovém případě se domluvíme na náhradním termínu.

Pokud musíte termín zrušit později, počítejte, prosím, se storno poplatkem 50 % z ceny objednané služby, dle ceníku. Můžete místo sebe také poslat někoho jiného.

Dárkové poukázky

Termín můžete bez problémů zrušit 24 hodin před dohodnutou schůzkou.  V takovém případě se domluvíme na náhradním termínu.

Pokud termín zrušíte v kratší době, poukázka propadá v plné výši a není možné nabídnout náhradní sezení. Můžete na vámi dohodnutý termín poslat někoho za sebe.

Poukázka, která nebude využita do dne své platnosti, propadá v celé výši. Vydanou poukázku nelze vyměnit zpět za peníze a při čerpání jiné služby nebude rozdíl v ceně vrácený. Při vyšší ceně služby doplatíte rozdíl na místě.

Přesunout se na začátek