Osobní parfém

Těžko se vám na trhu vybírá vůně, ve které byste se cítili sami sebou?

Přijďte si vyrobit originální osobní parfém, který vyjádří vaši osobnost a podpoří vaše záměry. Rozlučte se s chemií, krok za krokem vás provedu výběrem 100% přírodních vůní, z kterých si vytvoříte vlastní nádhernou kompozici.

Moje intuice a zkušenost nabídne nejlepší kombinace a váš nos vybere ty nejvýstižnější vůně.

“Rozdíl mezi několika náhodně smíchanými vůněmi a propracovaným konceptem parfému u Lídy, je jako srovnání oběda ze školní  jídelny s požitkem z haute cuisine z rukou profesionálního kuchaře. “

klientka Alžběta V.

  • Výroba osobního parfému 2 500 Kč

    Jedinečná zkušenost s výrobou vašeho osobního parfému trvá zhruba 90 minut.
    Vůně pak spolu ještě tančí a zrají v lahvičce u vás doma.

Navrhla a vyrobila jsem víc než

osobních parfémů
0

Chcete se naučit vůně ladit a skládat?  Navštivte můj workshop Výroba osobního parfému. 

Veronika Němcová
Veronika NěmcováBylinářka a aromaterapeutka
Přicházela jsem s důvěrou v profesionální vedení a měla jsem jasnou představu. Během uvolněného rozhovoru mi Lída mi y vysvětlovala, co která vůně obsahuje a jak se k sobě budou hodit jednotlivé složky. Hezky mi dokázala poradit, která kombinace vůní by mohla splňovat mé zadání.

Přála jsem si svěží parfém, který měl připomínat vůni čerstvé trávy a čistotu mýdla. Věděla jsem, že tohle není lehký úkol. Sama pracuji s éterickými oleji, nikdy bych si nenamíchala tak dokonalou kombinaci, do které bych se zamilovala na první přičichnutí. Moc mě těší, že vůně od Lídy, kterou na sobě nosím, se líbí také mému okolí a často dostanu otázku, po čem tak hezky voním?
Hana z Náchoda
Hana z NáchodaAdministrativní opora rodinné firmy
Read More
Neměla jsem představu, co mě čeká a jak bude výroba probíhat, jen jsem věděla, že to bude báječné. No a opravdu to bylo báječné. Nikdy bych nevěřila, co způsobí kombinace profesionálního přístupu a mého vybíravého nosu.

Výrobu jsem si neskonale užila. Můj parfém pro mě má velkou hodnotu hlavně proto, že je to originál a nikdo jiný ho nemá, jen já. Mám pocit, že je nenápadný, chvíli trvá, než okolí zareaguje, ale když už, reakce je vždy kladná. Já si jeho vůni užívám. Přivoním si a pokaždé si vzpomenu na chvíle strávené s vámi, když přicházel na svět. Moc vám děkuji za příjemný zážitek.
Václav V.
Václav V.Manažer IT firmy
Read More
Pracuju „v kravatě“ a vkusná vůně k mému zaměstnání patří. Má žena v období těhotenství přestala syntetické vůně snášet a poslala mě k Lídě.

Teď už nic chemického čichat nemusí a v práci mám na parfém také výbornou odezvu. Děkuju.

Renata V.
Renata V.Projektový manažer
Read More
Celý proces nacházení vhodných éterických olejů až po výsledný parfém byl zajímavý a uklidňující. Postupně jsem si uvědomila různé nuance a zákonitosti, které se dají relativně lehce promítnout do finálního skládání parfému.

Když parfém nosím, evokuje mi to chvíle a pocity, které jsem měla při jeho výrobě. Byla to velmi příjemná zkušenost a jako dárek úžasná volba. Doporučuji i ostatním.

Previous
Next

Výroba osobního parfému - objednávka

Přesunout se na začátek