Osobní parfém

Těžko se vám na trhu vybírá vůně, ve které byste se cítili sami sebou?

Přijďte si vyrobit originální osobní parfém, který vyjádří vaši osobnost a podpoří vaše záměry. Rozlučte se s chemií, krok za krokem vás provedu výběrem 100% přírodních vůní, z kterých si vytvoříte vlastní nádhernou kompozici.

Moje intuice a zkušenost nabídne nejlepší kombinace a váš nos vybere ty nejvýstižnější vůně.

„Rozdíl mezi několika náhodně smíchanými vůněmi a propracovaným konceptem parfému u Lídy, je jako srovnání oběda ze školní  jídelny s požitkem z haute cuisine z rukou profesionálního kuchaře. „

klientka Alžběta V.

  • Výroba osobního parfému 2 500 Kč

    Jedinečná zkušenost s výrobou vašeho osobního parfému trvá zhruba 90 minut.
    Vůně pak spolu ještě tančí a zrají v lahvičce u vás doma.

Navrhla a vyrobila jsem víc než

0
osobních parfémů

Chcete se naučit vůně ladit a skládat?  Navštivte můj workshop Výroba osobního parfému. 

Hana z Náchoda
Hana z NáchodaAdministrativní opora rodinné firmy
Read More
Neměla jsem představu, co mě čeká a jak bude výroba probíhat, jen jsem věděla, že to bude báječné. No a opravdu to bylo báječné. Nikdy bych nevěřila, co způsobí kombinace profesionálního přístupu a mého vybíravého nosu.

Výrobu jsem si neskonale užila. Můj parfém pro mě má velkou hodnotu hlavně proto, že je to originál a nikdo jiný ho nemá, jen já. Mám pocit, že je nenápadný, chvíli trvá, než okolí zareaguje, ale když už, reakce je vždy kladná. Já si jeho vůni užívám. Přivoním si a pokaždé si vzpomenu na chvíle strávené s vámi, když přicházel na svět. Moc vám děkuji za příjemný zážitek.
Václav V.
Václav V.Manažer IT firmy
Read More
Pracuju „v kravatě“ a vkusná vůně k mému zaměstnání patří. Má žena v období těhotenství přestala syntetické vůně snášet a poslala mě k Lídě.

Teď už nic chemického čichat nemusí a v práci mám na parfém také výbornou odezvu. Děkuju.

Renata V.
Renata V.Projektový manažer
Read More
Celý proces nacházení vhodných éterických olejů až po výsledný parfém byl zajímavý a uklidňující. Postupně jsem si uvědomila různé nuance a zákonitosti, které se dají relativně lehce promítnout do finálního skládání parfému.

Když parfém nosím, evokuje mi to chvíle a pocity, které jsem měla při jeho výrobě. Byla to velmi příjemná zkušenost a jako dárek úžasná volba. Doporučuji i ostatním.

Previous
Next

Výroba osobního parfému - objednávka

Přesunout se na začátek