Služby

Pro váš zdravý a voňavý život

Rozpohybujte svůj život tím správným směrem. Během konzultace vás podpořím vhodnými technikami a vůní šitou na míru.
Dopřejte si voňavou masáž a další jemné terapie. Vyzkoušejte si, že pozitivní změna může přijít s lehkostí a radostí.
Navrhněte si vlastní parfém z exkluzivních přírodních vůní celého světa. Otiskněte do něj své touhy, vášně a vzpomínky.

Probereme to

Chcete na sobě pracovat a nevíte, kudy do toho?  Společně najdeme způsob, jak s lehkostí zpracovat, co vás brzdí, a přidáme voňavou kotvu.

1600 Kč (1-1,5 hodiny ) + případně cena za voňavý produkt a poštovné

Vím, jak využít náročné životní období nebo zdravotní potíže tak, abyste z nich vyšla silnější a moudřejší. Provedu vás bezpečně celým procesem od zmapovaní problému přes nalezení řešení až ke spokojené mysli..

CHCI VĚDĚT VÍC >

Rychle a účinně vás podpořím i na dálku

800 Kč (30-40 minut) + cena za voňavý produkt a poštovné

Aromaterapeutické karty vynesou na povrch skutečné příčiny vašich problémů. Podle nich namíchám vůni, která vám každý den dodá sílu a motivaci pokračovat správným směrem.

CHCI VĚDĚT VÍC >

Kateřina Kulhánková
Kateřina KulhánkováDula
Read More
Online konzultace s kartami byla příjemná a uvolněná, cítila jsem, že mě Ludmila bere vážně. Vytáhla přesně ty karty, které perfektně vystihovaly mé psychické rozpoložení, aniž bychom o něm předtím mluvily.

Když balíček s vůní dorazil, hned jsem to musela vyzkoušet. Jen tak něco mi nevoní, ale tato kombinace mi sedla a čím častěji ji používám, tím ji mám raději. Vyvolává ve mě klid a uvolnění. Používám ji denně, když mám pocit, že by se hodilo něco na pozvednutí nálady.
Jsem ráda, že jsem překonala počáteční rozpaky z aromakonzultace online – je to snadná a efektivní forma spolupráce a funguje bezvadně.

Radka Chasáková
Radka ChasákováMáma se 2 dcerkami
Read More
Moje dcera řešila neskutečný strach z létající hmyzu.
Byla schopná se utopit v bazénu, když viděla vosu. Rozhodla jsem se vyzkoušet EFT, aby se jí ulevilo.
Při ťukání odsouvala dcera strach "na vedlejší kolej", dokonce při konzultaci zvládla podívat se na vosu a včely. Kdykoliv se teď dcera setká s hmyzem, sama si vzpomene na tetu a začne ťukat. Na metodě nejvíce oceňuji, že z nezvladatelného strachu udělá věc, která víme, že existuje, ale zároveň už s ní umíme naložit. PS: na táboře v létě zvládla sama vynést odpadkový koš, kam létaly vosy.
Previous
Next

Vyladíme tělo i duši pomocí energetické psychologie, vůní a doteků. Odpočinete si a zároveň se posunete dál.

2 600 Kč (2,5 hodiny) nebo 1 800 Kč (1,5 hodiny).
Volduchy aktuálně sleva 25 %.

Je pro vás těžké najít si na sebe čas? Prožíváte právě složité životní období a toužíte po klidu a odpočinku? Nejste na to sama. Nechte se podpořit jemnou terapií a pečující vůní. Užijete si voňavou masáž a načerpáte nové síly pro cestu k harmonii a zdraví.

CHCI VĚDĚT VÍC >

Lucie Chromá
Lucie ChromáTerapeutka RUŠ, lektorka partnerských/ženských témat
Read More
Původně mě k Lídě přivedla snaha řešit aromaterapií gynekologický problém, ale odvedlo nás to směrem, který je asi společný mnoha ženám. Její péče přinesla léčivé, uvolňující aroma masáže, které mi pomohly víc vnímat své tělo i psychiku a pečovat ně. Chodila jsem k Lídě pravidelně asi rok a moc mi to dalo.

Naučila jsem se i lépe používat éterické oleje, víc odpočívat a starat se o sebe.Lída má velký přesah do terapeutické pomoci, to jsem hodně ocenila na začátku mého těhotenství a po samovolném potratu. Její úžasné služby už jsem doporučila mnoha ženám a dělám to dál.
Petra Hyťhová
Petra HyťhováFyzioterapeutka, profesionální aromaterapeutka
Read More
Na aromaterapeutické ošetření jsem šla, protože jsem chtěla prostě vypnout hlavu. Ani jsem nepočítala s tím, kolik zajímavých témat se mi při diagnostickém rozhovoru otevře a jak „málo“ bude stačit, abych se v nich posunula dál. Celotělovou masáž jsem si báječně užila. Oceňuji profesionální přístup, péči a příjemné prostředí.
Previous
Next
Provedu vás světem vůní, aby vznikl parfém vašich autentických příběhů, radostí a snů.

2100 Kč (1,5 hodiny)

Vyrobte si jedinečný přírodní parfém, který nemá nikdo jiný na světě! Provedu celým procesem tak, aby výsledná vůně vystihovala vaši osobnost a podpořila vaše záměry. V krásném flakonu z malosériové sklářské dílny v Jablonci nad Nisou si odnesete 10 ml olejového parfému nebo toaletní vodu 30 ml s rozprašovačem.

CHCI VĚDĚT VÍC >

Přesunout se na začátek