fbpx

Služby

Účinná pomoc na dálku v případě, že nemáte čas za mnou přijet nebo to ke mě máte daleko.

Opečuji vás vůněmi, podpořím vás doplňkovými terapiemi a dopřeji vám relaxační masáž.

Vytvoříme spolu osobní parfém nebo vám namíchám aromaterapeutický přípravek, který podpoří vaše zdraví.

Rozpohybujte svůj život tím správným směrem pomocí terapie EFT nebo Access Bars.

Dárková poukázka

Hledáte originální dárek k narozeninám, k Vánocům nebo k výročí?

Poukázku na mé služby můžete objednat formulářem na téhle stránce a dopřát tak svým blízkým dvojí radost.

AromaOnline

Rychlá pomoc na dálku v případě, že nemáte čas za mnou přijet nebo to ke mě máte daleko.

Intuitivní aromaterapie s kartami

konzultace a výroba směsi
500 Kč (30 minut) + cena za voňavý produkt a poštovné


Máte jasný záměr a potřebujete podpořit na cestě za svým cílem? Aromaterapeutické karty vám pomohou odhalit, co vás na ní podvědomě brzdí, a vynesou na povrch skutečné příčiny vašich problémů. Při jejich řešení vás bude každý den jemně podporovat namíchaná vůně, která vám dodá sílu a motivaci pokračovat správným směrem.

Celostní aromaterapie

konzultace, diagnostika a výroba směsi
1 500 Kč (1,5 hodiny ) +
cena za vybraný voňavý produkt a poštovné

Jste neustále ve stresu, špatně spíte nebo právě procházíte náročným životním obdobím? Trápí vás vleklé zdravotní problémy, se kterými už si nevíte rady? Společně rozklíčujeme vaše problémy a díky terapii EFT pocítíte okamžitou úlevu. A nakonec vám namíchám a pošlu inhalační tyčinku, masážní nebo koupelovou směs nebo roll-on s vůní, která celý proces urychlí a podpoří.

Sestavení osobní lékárničky

konzultace 500 Kč (30 minut)

Vrací se vám každou zimu kašel nebo nevíte, jak svým dětem ulevit při rýmě? Probereme nejčastější zdravotní problémy, co doma řešíte, a poradím vám z čeho sestavit praktickou aroma lékárničku pro děti i dospělé, kterou budete mít vždy po ruce. Řeknu vám jak oleje bezpečně používat a jak si vyrobit směsi, tak aby vám byly k maximálnímu užitku.

On-line konzultace s kartami byla velice zajímavá, s příjemnou a uvolněnou atmosférou během hovoru. Dostala jsem na výběr dvoje karty, z kterých se budou vůně vybírat. Hned mě oslovily karty s mandalami. Ludmila vytáhla přesně ty, které perfektně vystihovaly mé psychické rozpoložení v té době, aniž bychom o tom nějak předtím mluvily.

Ludmila mi vysvětlila, jaké mají tyto vůně účinky, takže jsem se už dopředu moc těšila na to, co z toho vznikne. Vybrala jsem si malý roll-on, abych měla vůni pořád při ruce a mohla jejích účinků snadno využívat. Když balíček dorazil, hned jsem to musela vyzkoušet – a vůně mě velice příjemně překvapila.
Jen tak něco mi nevoní, ale tato kombinace mi byla hned příjemná a čím častěji ji používám, tím ji mám raději. Vyvolává ve mě klid a uvolnění. Používám ji v podstatě každodenně, když mám pocit, že by se hodilo něco na pozvednutí nálady.

Na spolupráci s Ludmilou oceňuji její příjemné vystupování, znalosti v oblasti aromaterapie a snadnou komunikaci. Jsem ráda, že jsem překonala počáteční rozpaky z aromakonzultace online – je to snadná a efektivní forma spolupráce a funguje bezvadně.

Nechejte se hýčkat

Opečuji vás vůněmi, podpořím vás doplňkovými terapiemi a dopřeji vám relaxační masáž.

Pečující aromaterapie

intuitivní rozhovor, výběr vůně, celková nebo částečná masáž a relaxace
2 400 Kč (2,5 hodiny) nebo 1 600 Kč (1,5 hodiny)


Je pro vás těžké najít si čas sama na sebe? Procházíte náročným obdobím a potřebujete si odpočinout od stresu a starostí? Na základě úvodního rozhovoru vám namíchám pečující vůni a vyberu terapeutické metody, které vás podpoří na cestě za harmonií a zdravím. Na závěr si užijete voňavou masáž a načerpáte nové síly během relaxace.

Aromaterapie v těhotenství

intuitivní rozhovor, výběr vůně, masáž a relaxace (popřípadě i tejpování)
2 800 Kč (3 hodiny)


Užijte si voňavou péči, díky které se naladíte na svoje miminko. Aromaterapeutická masáž jemně harmonizuje tok energií a opečuje vás i vaše děťátko. Závěrečná relaxace vám pomůže odpočinout si a načerpat síly do dalších týdnů těhotenství a k porodu.

Přírodní voňavá péče o miminko

masáže a poradenství
1000 Kč (1 hodina)

Ukážu vám, jak vaše miminko jemně masírovat a podpořit tak jeho zdravý vývoj a dobrý spánek. Masáže jsou obzvláště vhodné pro neklidná miminka, která mají problémy s poporodní adaptací nebo zažíváním. Poradím vám, jakou přírodní kosmetiku vybrat pro citlivou pokožku vašeho miminka i jak si ji můžete sama vyrobit z několika základních surovin. A ráda vám ukážu, jak nosit miminko v šátku.

Odneste si vůni

Vytvoříme spolu osobní parfém nebo vám namíchám aromaterapeutický přípravek, který podpoří vaše zdraví.

Umělecká parfumerie

namíchání osobního parfému
1 900 Kč (1,5 hodiny)


Vyrobte si jedinečný přírodní parfém, který nemá nikdo jiný na světě! Krok za krokem vás provedu celým procesem a podpořím vás při výběru esencí, které nejlépe vystihnou vaši osobnost. 30 ml toaletní vody nebo 10 ml olejového parfému, který si odnesete v krásném flakonu z malosériové sklářské dílny v Jablonci nad Nisou.

Míchání aromaterapeutických směsí

konzultace a výroba přípravku 1 000 Kč (1 hodina) + cena použitých silic a olejů

Trápí vás vleklé zdravotní problémy, se kterými si nevíte rady? Potřebujete se zbavit stresu nebo se lépe soustředit na práci? Na základě osobní konzultace nebo podle vašeho přání vám namíchám aromaterapeutický preparát, který podpoří vaše psychické i fyzické zdraví.

Nastartujte změnu

Rozpohybujte svůj život tím správným směrem pomocí terapie EFT nebo Access Bars.

EFT sezení

konzultace
1 000 Kč (1 hodina)


Naučím vás, jak si můžete poklepáváním na akupunkturní body snadno a rychle ulevit od psychických i fyzických obtíží. Tato jednoduchá metoda je mimořádně účinná při odstraňování bolesti, alergií, fóbií a dalších programů mysli, kterých se chcete zbavit. Provedu vás jemně celým procesem od zmapování problému přes nalezení řešení k spokojené mysli. Používám intuitivně různé techniky jako je NLP, vizualizace, přerámování, Matrix Reimprinting.

Access Bars ®

terapeutické ošetření
1 500 Kč (1,5 hodiny)


Access Bars® vás zbaví podvědomých omezujících programů a usnadní vám tak změny ve všech oblastech života. Jemný dotek na body na vašem těle, které souvisejí například se zdravím, stresem, kreativitou nebo se vztahy, umožní uvolnit nežádoucí myšlenky a emoce.

Chci se objednat

Přesunout se na začátek