Probereme to

Získejte vnitřní rovnováhu a začněte žít naplno

Vymanit se ze stresu je možné, i když prožíváte náročné období. Dovolte si změnu, společně ten bludný kruh prolomíme.

Používám unikátní propojení koučinku, metody EFT a aromaterapie.

 

  • Kouzelné mávnutí proutku neovládám, ale navedu vás na vaši jedinečnou cestu k naplněnému životu. Nepovedu vás za ruku, ale posvítím vám pod nohy.
  • Budu se ptát tak, abyste na své ideální řešení přišli sami – vy jste odborník na problém a já zase na proces. Pomůžu vám problémy pojmenovat, naučím techniku poklepávání (EFT) a společně najdeme klíč k vaší vnitřní harmonii.
  • Na závěr vybereme vhodné esenciální oleje pro jemné završení našeho setkání. Voňavá směs vás ukotví ve vaší nové realitě, podpoří vás při vytváření nových návyků i po konzultaci a udělá vám dobře na těle i na duši.

Minulost nezměníme, ale můžeme začít tvořit vaši budoucnost.

Bude se vám žít lehčeji. Začnete si všímat více přítomnosti, radovat se z drobností, které vás obklopují. Pocítíte uvnitř sebe více svobody. Zjistíte, že krása života nespočívá v jeho dokonalosti, ale v rovnováze a našem vnitřním klidu.

Lenka Dvořáková
Lenka DvořákováAnalytička
Read More
Pomáháte mi vždy, ale tentokrát jste dokázala z hromádky neštěstí během chvilky udělat spokojeného člověka 🙂

Ještě stále se vznáším na obláčku, situaci okolo vnímám, ale spíše jen jako kdybych se dívala na film, který mě nijak zvlášť neovlivňuje, jen prostě kolem mě běží. Kombinace EFT, vašeho slova a aromaterapie je prostě skvělá a neskutečně účinná.

  • Spojíme se online v předem domluvený čas. Pokud chcete přijít osobně, domluvíme čas a místo schůzky.
  • Objasníte mi své téma a já vás pomocí otázek nasměruji k nalezení vašeho řešení. Překážky zpracujeme pomocí různých terapeutických metod. V praxi používám EFT, Access Bars, neurolingvistické programování, koučink nebo mentoring.
  • Na závěr vybereme směs esenciálních olejů, které jemně završí to, co terapie odstartovala. Bude vám připomínat, kam směřujete a polaská duši v těžkých chvílích.
Radka Chasáková
Radka ChasákováMáma se 2 dcerkami
Read More
Moje dcera řešila neskutečný strach z létající hmyzu.
Byla schopná se utopit v bazénu, když viděla vosu. Rozhodla jsem se vyzkoušet EFT, aby se jí ulevilo.
Při ťukání odsouvala dcera strach "na vedlejší kolej", dokonce při konzultaci zvládla podívat se na vosu a včely. Kdykoliv se teď dcera setká s hmyzem, sama si vzpomene na tetu a začne ťukat. Na metodě nejvíce oceňuji, že z nezvladatelného strachu udělá věc, která víme, že existuje, ale zároveň už s ní umíme naložit. PS: na táboře v létě zvládla sama vynést odpadkový koš, kam létaly vosy.
Kateřina Kulhánková
Kateřina KulhánkováDula
Read More
Online konzultace s kartami byla příjemná a uvolněná, cítila jsem, že mě Ludmila bere vážně. Vytáhla přesně ty karty, které perfektně vystihovaly mé psychické rozpoložení, aniž bychom o něm předtím mluvily.

Když balíček s vůní dorazil, hned jsem to musela vyzkoušet. Jen tak něco mi nevoní, ale tato kombinace mi sedla a čím častěji ji používám, tím ji mám raději. Vyvolává ve mě klid a uvolnění. Používám ji denně, když mám pocit, že by se hodilo něco na pozvednutí nálady.
Jsem ráda, že jsem překonala počáteční rozpaky z aromakonzultace online – je to snadná a efektivní forma spolupráce a funguje bezvadně.

Previous
Next

Probereme to - objednávka

Přesunout se na začátek