Probereme to

Získejte vnitřní rovnováhu a začněte žít naplno

Vymanit se ze stresu je možné, i když prožíváte náročné období. Dovolte si změnu, společně objevíme, jak na to.

Možná už jste zapomněli, jaké to je, si prostě jen tak sednout a odpočinout si. Ke stresu se přidávají i různé zdravotní nebo psychické problémy a vám se zdá, že jste v bludném kruhu. Pomůžu vám ho prolomit.

Používám unikátní propojení koučinku, metody EFT a aromaterapie.

  • Kouzelné mávnutí proutku neovládám, ale navedu vás na vaši jedinečnou cestu k naplněnému životu. Nepovedu vás za ruku, ale posvítím vám pod nohy.
  • Budu se ptát tak, abyste na své ideální řešení přišli sami – vy jste odborník na problém a já zase na proces. Pomůžu vám problémy pojmenovat, naučím techniku poklepávání (EFT) a společně najdeme klíč k vaší vnitřní harmonii.
  • Na závěr vybereme vhodné esenciální oleje pro jemné završení našeho setkání. Voňavá směs vás ukotví ve vaší nové realitě, podpoří vás při vytváření nových návyků i po konzultaci a udělá vám dobře na těle i na duši.

Minulost nezměníme, ale můžeme začít tvořit vaši budoucnost.

Bude se vám žít lehčeji. Začnete si všímat více přítomnosti, radovat se z drobností, které vás obklopují. Pocítíte uvnitř sebe více svobody. Zjistíte, že krása života nespočívá v jeho dokonalosti, ale v rovnováze a našem vnitřním klidu.

  • Spojíme se online v předem domluvený čas. Pokud chcete přijít osobně, domluvíme čas a místo schůzky.
  • Objasníte mi své téma a já vás pomocí otázek nasměruji k nalezení vašeho řešení. Překážky zpracujeme pomocí různých terapeutických metod. V praxi používám EFT, Access Bars, neurolingvistické programování, koučink nebo mentoring.
  • Na závěr vybereme směs esenciálních olejů, které jemně završí to, co terapie odstartovala. Bude vám připomínat, kam směřujete a polaská duši v těžkých chvílích.
Radka Chasáková
Radka ChasákováMáma se 2 dcerkami
Read More
Moje dcera řešila neskutečný strach z létající hmyzu.
Byla schopná se utopit v bazénu, když viděla vosu. Rozhodla jsem se vyzkoušet EFT, aby se jí ulevilo.
Při ťukání odsouvala dcera strach "na vedlejší kolej", dokonce při konzultaci zvládla podívat se na vosu a včely. Kdykoliv se teď dcera setká s hmyzem, sama si vzpomene na tetu a začne ťukat. Na metodě nejvíce oceňuji, že z nezvladatelného strachu udělá věc, která víme, že existuje, ale zároveň už s ní umíme naložit. PS: na táboře v létě zvládla sama vynést odpadkový koš, kam létaly vosy.
Kateřina Kulhánková
Kateřina KulhánkováDula
Read More
Online konzultace s kartami byla příjemná a uvolněná, cítila jsem, že mě Ludmila bere vážně. Vytáhla přesně ty karty, které perfektně vystihovaly mé psychické rozpoložení, aniž bychom o něm předtím mluvily.

Když balíček s vůní dorazil, hned jsem to musela vyzkoušet. Jen tak něco mi nevoní, ale tato kombinace mi sedla a čím častěji ji používám, tím ji mám raději. Vyvolává ve mě klid a uvolnění. Používám ji denně, když mám pocit, že by se hodilo něco na pozvednutí nálady.
Jsem ráda, že jsem překonala počáteční rozpaky z aromakonzultace online – je to snadná a efektivní forma spolupráce a funguje bezvadně.

Previous
Next

Probereme to - objednávka

Přesunout se na začátek