fbpx

Pečující aromaterapie

Načerpejte se mnou nové síly, nechejte se hýčkat vůněmi a udělejte s mojí podporou první krok ke změně, na kterou už dlouho čekáte. Odvděčí se vám nejen vaše tělo, ale i duše.

Pokud jste těhotná, mám pro vás těhotenské ošetření.

Aromaterapeutické ošetření je víc než jen masáž – opečovává totiž vaši psychiku i tělo. Na Na počátku každého setkání si s vámi povídám, abych zjistila, co aktuálně řešíte, co pro vás můžu udělat a které éterické oleje vás podpoří.

Pokud budete chtít zpracovat nějaké negativní emoce nebo máte nějaké téma, od kterého byste se rádi osvobodili, využijeme EFT nebo další techniky emoční svobody. 

Při následné masáži se zaměřuji vždy na aktuální potřeby vašeho těla. Využívám prvky z reflexní masáže, akupresury a intuitivní masáže. 

Masáž, kterou vás na závěr opečuji, je hluboce relaxační. Trvá dostatečně dlouhou dobu, abyste se uvolnili a odpočinuli si. Naučí vás vnímat potřeby vašeho těla.

Holistická aromaterapeutická masáž je nádherným, plynulým a voňavým tancem doteků na lidském těle. Pro mě je zážitkem ji provádět a zprostředkovávat tak voňavé okamžiky vedoucí k  vnitřní spokojenosti mých klientů.

Proč byste si měli ošetření dopřát?

Jak ošetření  probíhá

Nejdříve se vás zeptám,  co očekáváte a jaká jsou vaše přání.  Na základě rozhovoru vám namíchám pečující vůni a vyberu terapeutické metody, které vás podpoří na cestě za harmonií a zdravím.
Důležité pro mě jsou informace týkající se vašeho zdravotního stavu (i dříve prodělaná závažná onemocnění).  Pokud si nejste jisti, zda můžete masáž absolvovat, poraďte se nejdříve se svým ošetřujícím lékařem, a to zejména v případě, pokud trpíte onemocněním srdce a žil, cukrovkou, nádorovým onemocněním, epilepsií a zánětlivými kožními problémy.

Masáž začínáme na zádech a pokračujeme na zadní straně nohou. Poté se otočíte na záda a pokračuji s masáží na přední straně nohou a na rukou,
břiše, hrudníku, krku i šíji a končím velice příjemnou masáží obličeje (kvůli tomu je lepší přijít na masáž nenalíčená).


Aromaterapeutická holistická masáž je soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji, které během ošetření používám, tvoří ošetření, které harmonizuje fyzické, duševní i duchovní proudění uvnitř člověka.

Velice dobře tonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci a zbavuje stresu. Pomáhá rozproudit lymfatický tok, čímž nastartuje a podpoří detoxikační procesy v těle. Díky kvalitním rostlinným olejům regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla.

Při masáži používám zásadně rostlinné oleje lisované za studena od firem Eoné,Nobilis,  Talia a Florihana. Éterické oleje nakupuji u Eoné, Florihany, Oshadhi nebo Nobilisu, Ladrome a Talia.

Na masáž byste neměli chodit, pokud máte

  • horečku,
  • chřipku nebo jste jinak akutně nemocní,
  • rozsáhlejší hematomy (modřiny),
  • kožní onemocnění, popř. plísňové onemocnění,
  • nádorové onemocnění,
  • žilní onemocnění.

Před masáží se trochu najezte, ale vyhněte se tučným a nadýmavým jídlům a nepijte alkohol.

Po masáži je vhodné pít větší množství vody nebo minerálky, popřípadě bylinné nebo ovocné čaje. Nemusíte se hned koupat a sprchovat – čím déle na sebe necháte éterické  oleje působit, tím lépe. Je dobré se také vyhnout náročné činnosti, ať už fyzické nebo psychické, a dopřát si po masáži odpočinek.

Přesunout se na začátek