fbpx

Pečující aromaterapie

Načerpejte se mnou nové síly, nechejte se hýčkat vůněmi a udělejte s mojí podporou první krok ke změně, na kterou už dlouho čekáte. Odvděčí se vám nejen vaše tělo, ale i duše.

Pokud jste těhotná, mám pro vás těhotenské ošetření.

Aromaterapeutické ošetření je víc než jen masáž – opečovává totiž vaši psychiku i tělo.

Na počátku každého setkání si s vámi povídám, abych zjistila, co aktuálně řešíte, co pro vás můžu udělat a které esenciální oleje vás podpoří. Při rozhovoru využívám unikátní kombinace koučování, metody EFT a dalších technik.


Vždy respektuji vaše tempo a nikdy vás do ničeho nenutím. „Na poličce“ terapeuta mám víc metod a vybírám je podle potřeb každého klienta, tak aby rozhovor probíhal v klidné a pohodové atmosféře.

Pokud budete chtít zpracovat nějaké téma,  tak vás pomocí otázek budu směřovat k nalezení vašeho řešení. Nepovedu vás za ruku, budu vám svítit baterkou pod nohy. Pak společně vybereme esenciální oleje, které vás podpoří na cestě k vnitřní harmonii.

Masáž, kterou vás na závěr opečuji, je hluboce relaxační. Trvá dostatečně dlouhou dobu, abyste se uvolnili a odpočinuli si. Naučí vás vnímat potřeby vašeho těla.

Zaměřuji vždy na aktuální potřeby vašeho těla. Využívám prvky z reflexní masáže, akupresury a intuitivní masáže.

Holistická aromaterapeutická masáž je nádherným, plynulým a voňavým tancem doteků na lidském těle. Pro mě je zážitkem ji provádět a zprostředkovávat tak voňavé okamžiky vedoucí k  vnitřní spokojenosti mých klientů.

Proč byste si měli ošetření dopřát?

Když vykročíte po cestě k vnitřní harmonii, budete se vám žít lehčeji. Začnete si všímat více přítomnosti, budete se radovat z drobností, které vás obklopují. Pocítíte uvnitř sebe více svobody. Krása života nespočívá v jeho dokonalosti, ale v rovnováze a našem vnitřním klidu.

Jak ošetření  probíhá

Nejdříve se vás zeptám,  co očekáváte a jaká jsou vaše přání.  Na základě rozhovoru vám namíchám pečující vůni a vyberu terapeutické metody, které vás podpoří na cestě za harmonií a zdravím.
Důležité pro mě jsou informace týkající se vašeho zdravotního stavu (i dříve prodělaná závažná onemocnění).  Pokud si nejste jisti, zda můžete masáž absolvovat, poraďte se nejdříve se svým ošetřujícím lékařem, a to zejména v případě, pokud trpíte onemocněním srdce a žil, cukrovkou, nádorovým onemocněním, epilepsií a zánětlivými kožními problémy.

Masáž začínáme na zádech a pokračujeme na zadní straně nohou. Poté se otočíte na záda a pokračuji s masáží na přední straně nohou a na rukou, břiše, hrudníku, krku i šíji a končím velice příjemnou masáží obličeje (kvůli tomu je lepší přijít na masáž nenalíčená).


Aromaterapeutická holistická masáž je soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji, které během ošetření používám, tvoří ošetření, které harmonizuje fyzické, duševní i duchovní proudění uvnitř člověka.

Velice dobře tonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci a zbavuje stresu. Pomáhá rozproudit lymfatický tok, čímž nastartuje a podpoří detoxikační procesy v těle. Díky kvalitním rostlinným olejům regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla.

Při masáži používám zásadně rostlinné oleje lisované za studena od firem Eoné,Nobilis,  Talia a Florihana. Éterické oleje nakupuji u Eoné, Florihany, Oshadhi nebo Nobilisu, Ladrome a Talia.

Na masáž byste neměli chodit, pokud máte

  • horečku,
  • chřipku nebo jste jinak akutně nemocní,
  • rozsáhlejší hematomy (modřiny),
  • kožní onemocnění, popř. plísňové onemocnění,
  • nádorové onemocnění,
  • žilní onemocnění.

Před masáží se trochu najezte, ale vyhněte se tučným a nadýmavým jídlům a nepijte alkohol.

Po masáži je vhodné pít větší množství vody nebo minerálky, popřípadě bylinné nebo ovocné čaje. Nemusíte se hned koupat a sprchovat – čím déle na sebe necháte éterické  oleje působit, tím lépe. Je dobré se také vyhnout náročné činnosti, ať už fyzické nebo psychické, a dopřát si po masáži odpočinek.

Chci se objednat

Zajímá-li vás, jak chráním vaše osobní údaje, můžete si prostudovat tento dokument.

Přesunout se na začátek

vašim milým a blízkým. Zabalím, navoním a pošlu k vám voňavou poukázku třeba na výrobu osobního parfému nebo na kurzy plné pohody a libých vůní.