Parfémové Fantazie nejen v roce 2021

Všem, kteří jste tu se mnou přeju, aby 2021 přinesl vítr do plachet vašim nápadům a snům. Vaše parfémy a vůně ať přináší harmonii do vašich srdcí. Protože odtamtud už se to bude šířit dál, na místa, která jsou potřeba. 

Jaký byl rok 2020?

Jak jsem dnes vymýšlela přání pro vás do nového roku, nedalo mi to a prošla si uplynulý rok. Jsem, jak víte, poněkud analytik, takže došlo i na čísla.

Byl to rok plný rozkolísanosti, emocí, přerodů, láskyplných náručí, vzájemné sounáležitosti, strachu a nejistoty.

Kdybych měla říct, jaké vůně by k němu patřily, tak určitě mě napadá:

Levandule – jsem náruč, babička a kamarádka s ramenem, které tu je vždycky pro vás. Umím vás pohladit, uklidnit, vydezinfikovat, když je potřeba, odženu třeba komáry a jsem vždycky s vámi.

Jasmín – moudrý pan Jasmín. I když to bolí, naučím vás podívat se zpátky a pochopit, co se vlastně dělo. Jsem ten, kdo vám uleví při přerodu. Pomůžu vám k originalitě, tvořivosti a uvolnění.

Grapefruit – jsem “rozhýbávač a čistič”. Nenechám vás utápět se v slzách. Nadchnu vás a podpořím při realizaci. Vyčistím nepotřebné a pěkně to spolu rozjedeme!

Růže – jsem smyslná, pečující, ale pichlavá. Pomůžu vám všechno zvládnout, a pak zapomenout na to špatné. Naučím vás znovu milovat život a svou cestu. Nebude to zadarmo, ale jsem tu pro vás.

Bazalka – do téhle společnosti se moc nehodím. Jsem prostě jiná, ale moje přítomnost nedovolí usnout na vavřínech nebo ustrnout. Jsem tu proto, abych dala vše do pohybu. Rozveselím vás a opečuju vaší nervovou soustavu.

Loučení s rokem 2020

3 gtt grapefruit
1 gtt abs růže
1 gtt abs jasmín
1 gtt levandule
2 gtt bazalky linaool

A touhle směsí já se loučím s rokem 2020 a těším se, co přinese rok 2021.

Můj rok 2020 v číslech

A čím voněl ten rok 2020 vám?
A co se vám v něm podařilo nového? Co jste zvládli a získali?

Parfémové Fantazie nejen v roce 2021

Přečtěte si také

Kdo pro vás blog píše:

Picture of Ludmila Kotalíková

Ludmila Kotalíková

Aromaterapii se věnuji od roku 2008 a její proměnlivost a pestrost mě stále fascinuje. Odborné znalosti a zkušenosti pravidelně sdílím nejen na kurzech a prožitkových workshopech, ale i v článcích v časopisech a tady na blogu. Naučím vás aromaterapii bezpečně a efektivně využívat při péči o zdraví a pohodu všech členů rodiny a dokonce i během vaření nebo úklidu. Pojďte se začíst do mého voňavého světa!

Váš komentář

Přesunout se na začátek