Léčivé raw kuličky podle Bevin Clare

Jednoduchý návod, jak si můžete připravit kuličky s bylinami, které chcete brát, ale nedaří se vám vařit čaje nebo přimíchávat do jídla.

Ingredience:
1 hrst ořechů ,
10 lžic kokosového oleje + 1 PL ostropestřecového oleje,
3 PL medu,
4 PL sušeného ovoce,
bylinné prášky:
kurkuma 2 PL, 40 ČL ostropestřec, 20 ČL ashwaganda.Do nádoby jsem dala nejdřív sušené prášky bylinek, smíchala jsem, přidala oleje a med.

Vytvořila jsem hutnější těsto, do kterého jsem pak přidala nasekané ořechy a sušené ovoce. Těsto jsem rozdělila na čtverečky, z nichž jsem pak udělala kuličky.

Tato dávka  by měla obsáhnout denní dávku bylin. Měly by se konzumovat 2 kuličky denně
Dávkování bylinek si vypočítáte podle toho, na kolik dní si chcete kuličky vyrobit a kolik je doporučená dávka pro 1 den. Postupně přidáváte kokosový olej a med, abyste vytvořili potřebnou konzistenci.

Léčivé raw kuličky podle Bevin Clare

Přečtěte si také

Kdo pro vás blog píše:

Ludmila Kotalíková

Ludmila Kotalíková

Aromaterapii se věnuji od roku 2008 a její proměnlivost a pestrost mě stále fascinuje. Odborné znalosti a zkušenosti pravidelně sdílím nejen na kurzech a prožitkových workshopech, ale i v článcích v časopisech a tady na blogu. Naučím vás aromaterapii bezpečně a efektivně využívat při péči o zdraví a pohodu všech členů rodiny a dokonce i během vaření nebo úklidu. Pojďte se začíst do mého voňavého světa!

Váš komentář

Přesunout se na začátek