Access Bars

Jaké by to bylo, tvořit svůj život s lehkostí?

Sezení (já říkám spíše „ležení“) Access Bars® pomáhá zrušit nefunkční programy a omezení.

Na první pohled je to velmi relaxační metoda, proto si ji často volí ti, kdo cítí, že vědomou prací toho zpracovali už hodně, ale teď přešlapují na místě a neví, kam se vydat dál.

Během Access Bars® klienti jen leží a užívají si. Když ode mě odcházejí, cítí pohodu, bezstarostnost, klid a zvláštní pocit změny.

  • Pracují s lehkostí a když něco nevyjde, řešení není složité.
  • Stresující situace už se jim nejeví tak závažné.
  • Sportovci se snadno dostávají do formy a vyhrávají turnaje.
  • Umělci nemají trému a vstupují na jeviště bez nervozity.
 Často využívám ještě otevřené otázky, na které nehledáme odpověď, ale čekáme co odpověď přinese. Otevíráme se tím novým možnostem.
 

Vše v životě ke mně přichází s radostí, lehkostí a slávou®!

Toto je základní mantra Access Bars. My sami si tvoříme naší realitu a budoucnost a existence nám vychází vstříc. 

S čím jsem se setkala u svých klientů:

  • zvýšení energie
  •  úleva od stresu a pocitu napětí
  •  nastartování samoléčebných procesů
  • zlepšení fyzického stavu a úleva od bolesti
  • podpora osobního rozvoje
  • zlepšení stavu pokožky (viditelné omládnutí)

Access Bars jsou tu proto, aby se tělo naučilo přijímat. Jedná se o bezpečnou metodu, kterou může absolvovat každý v jakémkoli věku a zdravotním stavu.

Metoda pracuje s 32 body v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme. Při sezení se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie.

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a pak nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už nám neslouží.

Zakladatel metody ACCESS BARS® Gary Douglas říká: “ Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod. Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes. Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost“.

Setkání s Access Bars trvá zhruba 90 minut a stojí 1600 Kč.

Ludmila Kotalíková

Ludmila Kotalíková

Mám ráda jednoduché a účinné metody. Access Bars mě přesvědčilo svou neuvěřitelnou silou už před několika lety. Nemusíte nic vysvětlovat ani kutat do hlubin duše, stačí si jen lehnout a proces se děje sám, přesně podle vašich potřeb. Já nijak nezasahuji, jsem jen prostředník mezi vaší myslí, tělem a „Vesmírem“. Přijďte se zrelaxovat a udělat něco pro sebe.

Objednávka access bars

Vážím si důvěry, s jakou mi svěřujete vaše osobní údaje. Můžete být klidní, u mě jsou v bezpečí.

Dbám zásad ochrany osobních údajů podle evropské legislativy. Prostudujte si tento dokument.

Přesunout se na začátek