fbpx

Access Bars

Jak můžete změnit svoji realitu?

Sezení (já říkám spíše „ležení“) Access Bars® pomáhá zrušit nefunkční programy a omezení. Záměrně píšu pomáhá, protože já jsem jen prostředníkem mezi vaším tělem a myslí. Já nic netvořím, neovlivňuji. Všechno běží tak, jak potřebuje vaše tělo nebo mysl. Já pouze držím příslušné body na hlavě, tak dlouho, dokud cítím, že energie stále proudí a dochází k harmonizaci.

Tuto metodu si často volí ti, kteří nechtějí absolvovat terapii EFT nebo ti, kteří cítí, že vědomou prací už toho zpracovali hodně, ale cítí se „zaseklí“ nebo přešlapují na místě a neví, kam se vydat dále. Já sama si ji užívám moc ráda, když se cítím vystresovaná, unavená a potřebuji „dobít baterky“ a s nikým u toho nemluvit.

Během Access Bars® jen ležíte a užíváte si.

Jaké by to bylo, kdybyste svůj život tvořili s lehkostí?

Po terapii  všichni klienti cítí lehkost.

  • S lehkostí pracují a když něco nevyjde, tak to vyřeší.
  • Stresující situace už se jim nejeví tak závažné.
  • Sportovci najednou snadno běhají a vyhrávají turnaje.
  • Umělci nemají trému a vstupují na jeviště bez nervozity.

Když ode mě klienti odcházejí cítí pohodu, bezstarostnost, klid a zvláštní pocit změny, který zažívají jen tak z ničeho nic.

Často pracuji ještě s otevřenými otázkami, na které nehledáme odpověď, ale čekáme co otázka přinese. Otevíráme se tím novým možnostem.

All of Life comes to me with Ease, Joy and Glory®!

Vše v životě ke mně přichází s radostí, lehkostí a slávou.
Toto je základní mantra Access Bars. My sami si tvoříme naší realitu a budoucnost.

S čím jsem se setkala u svých klientů:

  • zvýšení energie
  •  úleva od stresu a pocitu napětí
  • nastartování samoléčebných procesů
  • zlepšení fyzického stavu a úleva od bolesti
  • podpora osobního rozvoje
  • zlepšení stavu pokožky (viditelné omládnutí)

Access Bars jsou tu proto, aby se tělo naučilo přijímat. Jedná se o bezpečnou metodu, kterou může absolvovat každý v jakémkoli věku a zdravotním stavu.

Jak Access Bars funguje

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

BARS je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při sezení/vašem ležení se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Následně  informace s negativním nábojem mizí. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváme jinými. Celý váš život se může změnit.

Zakladatel metody ACCESS BARS® Gary Douglas říká: “ Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod. Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes. Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost“.

Zajímá-li vás, jak chráním vaše osobní údaje, můžete si prostudovat tento dokument.

Přesunout se na začátek

vašim milým a blízkým. Zabalím, navoním a pošlu k vám voňavou poukázku třeba na výrobu osobního parfému nebo na kurzy plné pohody a libých vůní.