Pro firmy

Navrhnu vůně pro vaše výrobky

Vyrábíte kosmetiku, svíčky nebo difuzéry a láká vás představa řady produktů s vlastní originální vůní?

Pojďme se sejít:

  • pomůžu vám vybrat vůně, které plní konkrétní účel (například zklidnit nebo povzbudit)
  •  vytvořím kompozici tak, aby měla hloubku a zároveň vynikla hlavní ingredience
  •  zaručím, že éterické oleje ve vašich produktech použijete bezpečně
  •  zajistím 100% přírodní éterické oleje nebo absolue
Oslovil mě Lídin široký rozhled v oboru spojený se selským rozumem a oporou v důvěryhodných zdrojích. Protože jsme padly do oka profesně i lidsky, konzultuji s ní použití éterických olejů a hydrolátů ve spoustě našich kosmetických receptur.
Záleží mi na každém detailu, takže kromě těch nejlepších surovin si také pečlivě vybírám, s kým pracuji. A spolupráce s Lídou je pro mou firmu krok dopředu a pro mě opravdové potěšení.

Kurzy a workshopy pro firmy

Dárek na míru

Hoďte trable s výběrem firemního dárku za hlavu. Nechte své lidi, ať si ho vyrobí sami – třeba roll-on, aromatyčinku, koupelovou sůl nebo peeling, které budou vonět přesně tak, jak si sami přejí.

Poznejte vůně i sami sebe

Vychutnejte si ve firmě například voňavou poznávačku éterických olejů nebo si otestujte, jaké vůně nejlépe sedí vašim osobnostním typům. Můžete si odnést vlastnoručně namíchanou vůni, která vás podpoří na cestě k vašemu spokojenějšímu já.

Přednáška se spoustou praxe

Získejte praktický návod, jak zvládat stres doma i v práci s pomocí aromaterapie a efektivní metody EFT. Nebo vaše zaměstnance víc zajímá, jak si ze 7 éterických olejů sestavit účinnou domácí lékárničku?

Provedu váš tým tajemným světem vůní v češtině nebo angličtině a zajistím veškerý materiál.

Přesunout se na začátek