fbpx

Základy aromaterapie

Datum: 30. března 2019

Časový rozvrh: sobota od 9 do 19 h, alternativně sobota 6.4. skype od 10h.
Místo konání: Centrum zdraví Natura, Italská ul. 2,  Praha 2
Cena: 1600 Kč, přihláška je platná po zaplacení zálohy ve výši 1000 Kč.
400 Kč za 3 h skype pokračovací kurz v sobotu 6.4.2019 od  10h.

Kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí aromaterapii poznat a aplikovat v domácích podmínkách. Je koncipovaný tak, aby i úplný začátečník pronikl do voňavého světa aromaterapie. Dostanete spoustu informací, zkušeností a rad. Zároveň chci, abyste si kurz užili a odpočinuli si, takže ponechávám místo i na výměnu zkušeností a „babských rad“. Budeme míchat, kombinovat, experimentovat!

Chci se přihlásit na kurz a porozumět aromaterapii.

Počet účastníků je omezen. Na kurz je možné vystavit dárkový certifikát.
Pokud byste měli zájem o zapsání, můžete zaslat přihlášku na aromadoteky@aromadoteky.cz nebo zašlete případně SMSku na tel. číslo 774 467 476 ve tvaru ZAKLADY_AROMATERAPIE_VASE_JMENO.

Co se naučíte:

Historie aromaterapie, způsoby získávání éterických olejů, jak nakoupit kvalitní suroviny. Porovnání surovin různých výrobců.
Zásady práce s éterickými oleji, možnosti a způsoby jejich využití a aplikace.
Základní rostlinné oleje.
Podrobně probereme 7 éterických olejů, jejich účinky na zdraví a psychiku.

Teoretické znalosti aplikujete při míchání vlastní  směsi do masážního oleje a inhalační tyčinky.

 Co si odnesete:

Skripta, vlastní masážní směs.

Po absolvování byste měli být schopni nakoupit kvalitní oleje, měli byste umět umíchat masážní, koupelové a inhalační směsi na akutní stavy.  Měli byste mít povědomí  o tom, na co lze aromaterapii využít a to byste měli umět také prakticky a hlavně bezpečně aplikovat.

V případě zájmu je možné absolvovat nástavbový  skype  kurz, který se uskuteční v sobotu 6. dubna 2019 od  10h v délce 3 hodin – za cenu 400 Kč.

Probereme vaše dotazy, které vznikly používáním éterických olejů. Dále pak informace o 10 éterických olejích, recepty jak na akutní stavy. Například jak na virózy, kašle, úrazy, popáleniny, nespavost, stres. Další zajímavé rostlinné oleje.
Aromaterapie v domácnosti. Aromatizace prostor, prádla, jídla. Dezinfekce. Jednoduché recepty na čistící prostředky. Výměna zkušeností.
Aromaterapie v ČR a ve světě, kde hledat aromaterapeuta.

 [nggallery id=1]

Ohlasy:

Ahoj Lído, posílám pozdrav .. s díky za inspirativní a velmi příjemný víkendový seminář. Po kurzu jsem si hned šla koupit levanduli, která už má trvalé místo v kabelce. Nemocné ucho jsem potřela směsí čajovníku a levandule a bolest najednou polevila. K vytvořené vůni čichám několikrát denně, navozuje příjemnou atmosféru a vyvolává hezké vzpomínky. Daniela C.

Lído, víkend byl moc fajn! Voňavý a v dobré společnosti 🙂. Nějakým kouzlem ke mně během něj přišlo tolik věcí, po kterých už dlouho pokukuju… Prostě čarovné dva dny. Díky!
Tereza G.

Po úžasném a velmi inspirujícím aroma víkendu si dám večer „aroma“ film. Jana B.

Ano, musím potvrdit, že to bylo skvělé. Akorát ten víkend byl krátký a tolik věcí co by se mělo stihnout probrat. A to nejen v rámci aromaterapie. Alice K.

Ahoj Lído, olejíček byl doma hodnocen jako opravdu zajímavý, hned jsem si udělala lázeň. Určitě přijdu na parfémy na jaře… Moc hezké dny ti přeju a spoustu spokojených klientů. Šárka S.

Ahojky Lído, díky moc za bezvadný inspirativní víkend, za Tvůj čas a energii. Moc mě to bavilo a už se těším, že se vůně stanou součástí nejen v naší rodině ???? Jana V.

Lído, mnohokrát Ti děkuji, za vážně skvělý víkend. Tento kurz mi byl přínosem a doufám, že nabyté zkušenosti využiji co nejlépe v praxi. Byl to skvěle strávený víkend. Iveta N.

 

Přesunout se na začátek