fbpx

Základy aromaterapie

Sobota 20. března 2021

od 9 do 19 hodin
Harmonizační studio Osm, Srbská 2, Praha 6

Naučte se dobře používat aromaterapii pro sebe, svou rodinu nebo pro blaho svých klientů.

V kurzu základy aromaterapie se dozvíte, co jsou éterické oleje, jak s nimi můžete pracovat, jak je můžete vhodně kombinovat. A nezůstaneme jen u teorie, budeme samozřejmě i míchat a vonět. Naučím vás správně používat aromaterapii s ohledem na bezpečnost, dostanete pracovní listy, skripta s tabulkou ředění a přehledem základních éterických olejů. Nezapomněla jsem ani na myšlenkovou mapu, která vám pomůže při sestavování terapeutické směsi.

Ukážu vám, jak pracuji já, předám vám roky svých zkušeností. Zároveň vás naučím kriticky hodnotit informace, které najdete na internetu.  Povedu vás a váš nos k výběru vhodných éterických olejů. Naučíte se rozpoznat kvalitu éterického oleje.

Kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí aromaterapii poznat a aplikovat v domácích podmínkách, případně jako doplněk do vaší praxe.  Pokud jste úplný začátečník, naučíte se porozumět aromaterapii a pokud už s EO pracujete, dostanete komplexní informace k míchání a využití aromaterapie.

Uděláte první krůček na cestě do voňavého světa.

Co vás v kurzu čeká:

Začneme krátkým úvodem do historie aromaterapie. Povím vám o tom jak, se éterické oleje získávají. Je to důležité pro to, abyste porozuměli názvosloví a věděli jste, co kupujete nebo s čím pracujete.

Porovnáme si suroviny různých výrobců. Pak budeme pokračovat bezpečností  a způsoby aplikace a využití EO. Nezapomeneme ani na pár základních rostlinných olejů.

Podrobně si probereme 7 éterických olejů – jejich účinky na zdraví a psychiku. K nim zmíním i několik osvědčených a základních receptů. Podíváme se, jak vypadá složení některých z nich podle GC/MS analýzy.  Naučím vás jak pohlížet na éterické oleje a jak využít informace z knížek. Všechny teoretické znalosti pak vyzkoušíte při míchání vlastních směsí.

Až odejdete, budete vědět, kde si nakoupit kvalitní oleje. Budete umět vyrobit masážní, koupelové a inhalační směsi na akutní stavy nebo pro harmonizaci psychiky.  Poznáte, kdy aromaterapii využít a bezpečně jí budete umět aplikovat.

 

Organizace on-line kurzu

Při kurzu přednáším zhruba v hodinu a půl dlouhých blocích s přestávkami. Během soboty absolvujeme 3 bloky. 
Chápu, že sedět u počítače je náročné, proto doufám, že tu sobotu zvládneme i s delší přestávkou na oběd a případný relax do 16,30 (to můžete pospat, jít na vycházku, zacvičit si, proběhnout se).

Poslední blok bude za týden v neděli. Dostanete ode mě zpětnou vazbu na vaše směsi a sdělíme si vzájemně očekávané účinky a složení vašich masážních olejů a inhalačních tyčinek. 

Vysílání bude uloženo ve facebookové skupině, kde si budete moci pustit jakoukoliv část. Pokud nemáte facebook, bude záznam uložený v cloudu Zoomu a můžete získat odkaz. 

Ke kurzu dávám skripta. Pošlu je v elektronické podobě, pokud někdo chcete tištěná a nemůžete tisknout, napište, pošlu vám je poštou v dopise.
Netuším, jak dlouho může situace s karanténou trvat a jestli už jednou odložený kurz opravdu proběhne na jaře, v létě, kdy to všechno půjde?

Baví mě předávat moje znalosti o aromaterapii, která je nádherná a v tuhle chvíli tak moc užitečná a důležitá.
Kdy jindy jí používat než teď? Teď je prostě nejlepší čas začít. Podzimní virózky a další bacily už můžou číhat s covidem i bez něj. Dneska už víme, jaké EO vás můžou podpořit.

Kurz on-line už jsem dělala pro české ženy z celé Evropy, mám s tím zkušenost a vím, že aromaterapii používají a mají výborný základ pro další samostudia. Tak se připojte a pojďme do toho.

 
Díky nemožnosti se sejít, byste přišli o míchání směsí. 
Využijeme on-line nástroj na míchání směsí Aromix.

V sobotu získáte potřebné informace. Budete mít pak několik dní na to, abyste si vymysleli směsi do inhalační tyčinky a masážního oleje. Směsi budete mít možnost se mnou zkonzultovat ve skupině na FB, telefonicky nebo po mailu. 

Vy je zadáte do Aromixu a já vám je vyrobím a pošlu poštou. A za týden v neděli bych chtěla, abyste je všichni měli u sebe a podělili se s ostatními o to, proč jste zvolili tyhle konkrétní oleje a jaké jste zvolili poměry. Jak vám směs voní a jestli už máte zkušenost s účinkem. Cenu za poslání a výrobky samozřejmě platím já.
 
 
Až vám budu posílat balíček, můžu vám nabídnout objednávku v e-shopu Eone.cz se slevou 10 %. Po kurzu mi můžete napsat, jaké  EO chcete objednat a já vám je přidám  do balíčku s umíchanými aromixovými výrobky. 

Ty byste mi zaplatili navíc, nebudete platit poštovné, jen zvýhodněnou cenu EO. Objednávku budu potřebovat během neděle 1.11., abych stihla vaše EO objednat a poslat je  spolu s vašimi výrobky.

 
Není náročný na provoz. Můžete se mnou komunikovat stejně, jako byste byli na kurzu. Můžu vám k tomu pouštět prezentaci (kterou na kurzu normálně nepouštím), můžu vám pustit video a kus filmu. Vy se připojíte z PC, mobilu, tabletu, notebooku – prostě odkudkoliv. Funguje na Androidu i na iOS.

Vysílání zároveň bude k dispozici ve Facebookové skupině, kde zůstane pro vás uložené. Pokud nejste na Facebooku, bude záznam v cloudu Zoomu. 

Facebooková skupina bude aktivní do 11. listopadu 2020. Do té doby budu reagovat na vaše dotazy a konverzace. Po tomto datu bude skupina zaarchivována. Informace v ní uložené si budete moci zobrazit.
Cena 2100 Kč zahrnuje kurzovné, tištěné materiály a návody, materiál na výrobu osobních směsí a poštovné, záznam z živého vysílání. Možnost diskutovat na Facebooku ve skupině do 11.11.2020. Slevu 10 % v e-shopu Eoné.

Co si odnesete:

Pracovní listy, skripta a myšlenkovou mapu. Vyrobíte inhalační tyčinku a 30 ml aromaterapeutického oleje.

 
Cena 2100 Kč zahrnuje kurzovné, pronájem prostor, tištěné materiály a návody, materiál na výrobu osobních směsí, drobné občerstvení.

S sebou si vezměte psací potřeby a přezůvky.

Chcete kurz někomu darovat? Ráda vám na něj vystavím dárkový poukaz a pošlu ho poštou vám nebo přímo obdarovanému. 

Jitka Vrňáková
Jitka Vrňákovávýrobce kosmetiky
Read More
Na kurz Základy aromaterapie jsem se přihlásila, abych získala základní poznatky ze světa aromaterapie. Moc se mi líbilo skloubení teoretické a praktické části. Během celého dne jsme s ostatními účastnicemi poznávaly vůně a kombinace esenciálních olejů.

Mohly jsme si připravit vlastní směsi za stručného, ale výstižného výkladu Lídy. Obdrželi jsme manuál, do kterého bylo možné dělat si poznámky. Často ho používám, je to skvělý zdroj informací, hlavně z kvůli kontraindikacím při používání esenciálních olejů.
Na Lídě si vážím jejích vědomostí, zkušeností, velmi příjemné a profesionální komunikace a také snaze pomoci - a to i mimo kurz. Pomohla mi několikrát s dotazy, které vyvstaly během výroby kosmetiky. Upřímně se už teď těším na další voňavé setkání 🙂

Přihláška na kurz Základy aromaterapie

Přihláška je platná po zaplacení zálohy ve výši 1000 Kč.  Počet účastníků je omezen, takže si své místo zarezervujte co nejdříve.
Telefonní číslo používám pro akutní komunikaci např. nefunguje mail nebo nenadálá situace. Obvykle zasílám sms.

 

Můžete zaslat také  SMSku na tel. číslo 774 467 476 ve tvaru  KURZ_ZAKLADY_VASE_JMENO_DATUM.

Přesunout se na začátek

vašim milým a blízkým. Zabalím, navoním a pošlu k vám voňavou poukázku třeba na výrobu osobního parfému nebo na kurzy plné pohody a libých vůní.