fbpx

Základy aromaterapie

Sobota 13. listopadu 2021

Pronikněte do disciplíny, která vám provoní život.

Naučte se používat aromaterapii pro sebe, své blízké i blaho svých klientů

Zjistíte, jak bezpečně používat aromaterapii a také kriticky hodnotit informace, které najdete na internetu. Nasměruju váš nos k výběru nejvhodnějších éterických olejů právě pro vás.

Naučíte se, jak rozpoznat kvalitu olejů. Ukážu vám, jak pracuji já, a předám vám roky svých zkušeností. Odnesete si praktický návod na sestavení terapeutické směsi a vše si v praxi vyzkoušíte.


Kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí aromaterapii používat v domácích podmínkách i jako doplněk kosmetické nebo terapeutické praxe. Úplní začátečníci pochopí principy aromaterapie a ti, kdo už s EO pracují, dostanou komplexní informace k míchání a využití aromaterapie.
 

 

Udělejte první krůček na cestě do voňavého světa.

Co se dozvíte?

  • něco málo z historie aromaterapie
  • jak z rostlin získáváme éterické oleje
  • názvosloví – co kupujete a s čím pracujete
  • bezpečná aplikace aromaterapie
  • účinky vybraných rostlinných olejů
  • 7 nejuniverzálnějších éterických olejů a jejich vliv na zdraví a psychiku
  • GC/MS analýza – co je plynová chromatografie a k čemu je dobrá
  •  a hlavně voňavé praktické tvoření

Až kurz skončí budete vědět, kde získat kvalitní oleje. Dokážete si vyrobit masážní, koupelové a inhalační směsi na akutní stavy a pro harmonizaci psychiky. Poznáte, kdy aromaterapii využít a jak ji bezpečně aplikovat.

 

Organizace kurzu

Kde? 
Harmonizační studio Osm, Srbská 2, Praha 6.

V kolik? 
Od 9 do 19 hodin. Místnost otevírám 15 minut před začátkem kurzu. Těším se na včasné příchody, kdyby to přece jen nevyšlo, dejte mi prosím o zpoždění vědět.

Co s sebou?
Pohodlné oblečení, psací potřeby a případně přezůvky. Na oběd si zajdeme, ve studiu není možnost si ohřát přinesené jídlo.

Pokud nebude možné, aby kurz proběhl naživo, využijeme online verzi. Kurz online se mi osvědčil pro krajanky z celé Evropy, dostávám od nich zpětnou vazbu, že získaly dobrý základ pro další samostudium a aromaterapii skutečně používají.

Organizace on-line kurzu

Sobota:

Můžete očekávat zhruba hodinu a půl dlouhé bloky s přestávkami; dohromady absolvujeme 3 bloky.
Sezení u počítače je náročné, proto doufám, že zvládneme i delší přestávku na oběd a případný relax do 16,30 (ať si můžete pospat nebo třeba zajít na vycházku).

Neděle (za týden)

V posledním bloku ode mě dostanete zpětnou vazbu na své směsi a ujasníme si očekávané účinky a složení vašich masážních olejů a inhalačních tyčinek. 

Vysílání bude uložené ve facebookové skupině, odkud si kdykoli znovu vyhledáte, co vás bude zajímat. Pokud nemáte facebook, najdete záznam i v cloudu Zoomu, kam vám dám odkaz. Skupina bude otevřená 3 týdny pro vaši diskusi a dotazy. Pak bude archivovaná, obsah bude přístupný.

Ke kurzu vám zašlu skripta v elektronické podobě. Pokud je chcete tištěná, napište, pošlu vám je poštou.

Baví mě předávat své znalosti o aromaterapii, je nádherná a v tuhle chvíli tak moc užitečná a důležitá.

Kdy jindy jí používat než teď? Teď je nejlepší čas začít. Virózky a další bacily můžou číhat s covidem i bez něj. Zjistěte, jaké EO vás podpoří.

Kurz on-line už jsem dělala pro krajanky z celé Evropy a byla to výborná zkušenost. Dostávám zpětnou vazbu, že nyní aromaterapii používají a mají dobrý základ pro další samostudia. 

Tak pojďme do toho.

O míchání směsí nepřijdete ani v on-line verzi kurzu, využijeme nástroj na míchání směsí Aromix.

V sobotu získáte potřebné informace, se kterými můžete několik dní pracovat na směsích do své inhalační tyčinky a masážního oleje. Celou dobu se mnou můžete konzultovat ve skupině na FB, telefonicky nebo po e-mailu

Směsi zadáte do Aromixu, já je vyrobím a pošlu poštou. Za týden v neděli už je ideálně budete mít u sebe. Společně se podělíme o to, jak vám směsi voní a jaké máte zkušenosti s konkrétními oleji a jejich účinkem. Poštovní a cena olejů je samozřejmě v ceně kurzu.

Není náročný na provoz a aplikaci ani nemusíte stahovat. Můžete se mnou komunikovat stejně, jako byste byli na kurzu. Můžu vám k tomu pouštět prezentaci (kterou na kurzu obvykle nepouštím) i videa. Připojíte se z PC, mobilu, tabletu, notebooku – prostě odkudkoli. Funguje na Androidu i na iOS.

Vysílání bude trvale k dispozici ve facebookové skupině. Pokud nejste na Facebooku, uložím vám záznam i v cloudu Zoomu.

Cena 2100 Kč zahrnuje kurzovné, tištěné materiály a návody, materiál na výrobu osobních směsí.

Co si odnesete:

Pracovní listy, skripta s tabulkou ředění a přehledem základních éterických olejů, myšlenkové mapy. Vyrobíte si inhalační tyčinku a 30 ml aromaterapeutického oleje.

Chcete kurz někomu darovat? Ráda vám na něj vystavím dárkový poukaz a pošlu ho poštou vám nebo přímo obdarovanému. 

 
Jitka Vrňáková
Jitka Vrňákovávýrobce kosmetiky
Read More
Líbilo se mi skloubení teoretické a praktické části. V průběhu dne jsme s poznávali vůně a kombinace esenciálních olejů.

Za stručného, ale výstižného výkladu, jsme si umíchali směsi. Dostali jsme manuál na poznámky, ten často používám, je to skvělý zdroj informací, hlavně z kvůli kontraindikacím při používání esenciálních olejů.
Lída má obrovské množství vědomostí, výborně komunikuje a hlavně se upřímně snaží pomoci – a to i mimo kurz. Několikrát mi pomohla s dotazy, které vyvstaly během výroby kosmetiky. Upřímně se už teď těším na další voňavé setkání. 

Přihláška na kurz Základy aromaterapie

Přihláška je platná po zaplacení zálohy ve výši 1000 Kč.  Počet účastníků je omezený, doporučuju si místo zarezervovat.
Telefonní číslo používám pro akutní komunikaci např. nefunguje mail nebo nenadálá situace. Obvykle zasílám sms.

 

Můžete zaslat také  SMSku na tel. číslo 774 467 476 ve tvaru  KURZ_ZAKLADY_VASE_JMENO_DATUM.

Přesunout se na začátek