Aromaterapie

On-line poradnaAromaterapie
Lenka zeptal se před 2 roky

Dobrý den, chtěla jsem od Vas radu na konkrétní aroma olej jsem zoufalá. Zjistila jsem, že mám špatný tok energie a z hlediska čínské medicíny mám bloklou energii v pase. A bloklý jícen, na mě s mými problémy sedí co jsem si zjišťovala hodně problémů bloklá krční čakra,  konkrétně u mě, táhne mi to od krku směr spodní čelist špatně fungující žvýkací svaly časem přibylo problém s artikulací hodně špatně mluvím. Knedle v krku, polykání špatné. Vše okolí krku a spodní čelisti. Bohužel se mi, už přidávají strachy z toho když mluvím jak mě ostatní slyší a to mi ještě zhoršuje stavy. Něco na zklidnění. Potřebuji doporučit nějaký olejíček mám jen aromalampu. Velmi děkuji za případnou pomoc. LM

Aromaterapie
1 Odpovědi
Ludmila Kotalíková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Lenko,
ráda bych přispěla radou ke zlepšení Vašeho stavu. Napadá mě k tomu spousta dalších otázek, které by pomohly dobrat se nějaké příčiny. Kdo Vám tyto blokády diagnostikoval? Co dalšího způsobují?
Obecně lze říct, že  EO, které ošetřují 5. čakru jsou – eukalyptus, hřebíček, bazalka, kadidlovník. Na zlepšení psychiky a proti úzkosti funguje hezky geranium v kombinaci s nějakým citrusem – nejoblíbenější je pomeranč.
Tyto EO můžete mezi sebou kombinovat do aromalampy (max 15 kapek). Vůně by Vám měla být příjemná. Můžete i těch 15 kapek dát do 30 ml masážního oleje a udělat si automasáž rukou nebo nohou.
Nicméně aromaterapie neumí mávnutím kouzelného proutku vyřešit kompletně Vaše potíže. Doporučuji Vám navštívit osobně nějakého terapeuta, který Vám pomůže se stresem, který pociťujete při komunikaci, případně doporučí kůru na míru Vašim potížím.
Můžete přijít i ke mně – pracuji on-line i osobně – Praha/Plzeňsko. Pro rezervaci termínu, se mi ozvěte.
Opatrujte se, ať je líp. Lída Kotalíková

Odpověď proAromaterapie
Přesunout se na začátek