Výroba osobního parfému – workshop

Datum: sobota 16. května 2020

Objevte tajemství ukryté v rostlinách, ze kterých se získávají vzácné éterické oleje, a ponořte se se mnou do opojného světa vůní. Vytvořte si vlastní přírodní parfém, který vyjádří vaši osobnost a podtrhne vaši jedinečnost. Namíchejte si vůni, kterou budete nosit jenom vy.

Časový rozvrh: sobota 10-16 h
Místo konání: Centrum zdraví Natura, Italská 2, Praha 2
Cena: 2400 Kč,  přihláška je platná po zaplacení zálohy ve výši 1500 Kč.

foto Markéta Zachariášová

Pohodový a relaxační workshop, vhodný pro začátečníky a nadšence, parfemáře – amatéry, zkrátka pro všechny, kteří mají chuť experimentovat při tvorbě krásných vůní.

Chci se přihlásit na kurz a naučit se sestavit si svůj osobní parfém.

Na workshopu se naučíte základní principy sestavování vůní, objevíte svůj aromatyp a váš nos si pak vybere z více než stovky éterických olejů.

Vlastnoručně vyrobený parfém nebo toaletní vodu si odnesete domů v krásném flakonu. Dostanete také podrobná skripta, která shrnují teoretickou část kurzu a obsahují i pracovní listy.

Chcete kurz někomu darovat? Ráda vám vystavím dárkový certifikát.

Workshop má omezenou kapacitu – přihlašujte se prosím co nejdříve na e-mail  aromadoteky@aromadoteky.cz nebo zašlete SMSku na tel. číslo 774 467 476 ve tvaru  WORKSHOP_PARFEM_VASE_JMENO_DATUM.

Pojďte se společně pustit na dobrodružnou cestu objevování vůní a sestavení osobního parfému. Jsem vždycky fascinována jaké kombinace mohou vzniknout z různých ingrediencí, jak jedna kapka změní vše. Dělá mi radost být vám průvodcem a sledovat vaší voňavou „alchymii“.

Žádný parfém není stejný, stejně jako my nejsme univerzální osobnosti a lidé.

Ohlasy:

Ahoj Liduš, díky za super sobotu, byl to krásný relax s poznáním dalších tajů aromaterapie, parfém je super a voní mi snad i víc 🙂 , konečně mám náhradu za ten syntetický , kterého jsem se nedokázala zbavit, a teď ho s klidným svědomím mohu vyhodit. Na kurzy k Tobě chodím hrozně ráda, protože Tvůj přístup je mi milý a blízký, navíc se nebojíš sdílet své zkušenosti, tipy na kvalitní éo atd. Radka J.

Den, kdy se mohu věnovat jen sama sobě, kdy se naučím něco nového, je pro mne v poslední době tím nejkrásnějším dárkem. Kurz Umíchej si svou vůní byl pro mne zdrojem nových informací, zjištěním, jak důležitou roli hrají vůně v mém životě a zároveň časem, který jsem trávila v kolektivu pozitivních a inspirativních žen. Díky Lído za předané zkušenosti, za krásný vlastnoručně umíchaný parfém i nádherný flakonek, ve kterém jsem si ho odnášela. Těším se na další zajímavé workshopy a také na aromamasáž! Lucie L.

Ahoj Lído, moje vůně je úplně fantastická! Ještě si ji udělám do alkoholu, všechny přísady mám doma.
Kurz skvělý – jak po obsahové, tak po praktické stránce. Já bych Tě poslouchala donekonečna 🙂
Přeji hodně spokojených absolventek a voňavé jaro. Kateřina T.

Ahoj, děkuji za kurz, s vůní jsem hodně spokojená…i když bych určitě chtěla mít na čichání a experimentování a dolaďování více času…teorie a historie se mi zdály příliš dlouhé.. Jana K.

Děkuji moc za dnešní skvělý kurz, moc jsem si to užila, dozvěděla se nové věci a mám vůni, kterou mi kdekdo bude závidět 🙂 Nemluvě o tom krásném flakonku, ve kterém je . Hanka S.

Ahoj Lído,děkuji za krásné povídání a zkušenosti,asi jsem to zrovna potřebovala … Vůni co jsem si namíchala,jsem použila i na manžela a řekla bych, že mu to bylo příjemné, i když na tyhle věci není… Měj se moc a krásně a ještě jednou děkuji,bylo to fajn. Daniela K.

Ahoj Lído, bylo to moc příjemné setkání, potěšilo mě a vlastnoručně vyrobená vůně mě dělá radost!:-) Lenka C.