fbpx

Co dělat, když nemůžete přijít na kurz

Přihláška na kurz

Přihlášku na kurz posílejte nejlépe přes formulář na webu.

Pokud chcete poslat přihlášku e-mailem nebo sms zprávu nezapomeňte uvést:

  • jméno a příjmení
  • e-mailovou adresu
  • telefonní číslo
  • na jaký kurz se hlásíte (včetně datumu)
  • pokud objednáváte více míst, uveďte i jméno dalšího účastníka
  • pro vystavení poukázky potřebuji jméno obdarovaného, vaše jméno, vaší poštovní adresu (kam mám poukázku poslat)

Úhrada kurzu

Pro rezervaci místa na kurzu zašlete zálohu v příslušné výši na účet číslo 2501030549/2010. Pro platbu dodržujte VS, který vám zašlu, pokud VS nemáte, použijte vaše tel. číslo.

Storno účasti

Někdy se prostě stane, že si zarezervujete místo na kurzu a pak z nějakého důvodu přijít nemůžete.

Zrušení účasti na kurzu je možné 7 kalendářních dnů před plánovaným kurzem. V takovém případě bude zaplacená záloha, po dohodě s vámi, buď vrácena nebo převedena na jiný termín kurzu.

Když se rozhodnete nepřijít na kurz v době kratší než 7 dnů před uskutečněním, můžete za sebe poslat náhradníka. Pokud za sebe nikoho neseženete, vámi zaplacená záloha propadá bez náhrady.

Jakmile zjistíte, že nemůžete přijít, opravdu ocením, když se ozvete obratem. Nejlepší je e-mail nebo SMS zpráva. Prosím, nepište mi na Facebook, přes Messenger, nebo WhatsApp – jsou to komunikátory, které mě nemusí zastihnout.

Zrušení kurzu

Pokud budu nucena z nějakých neočekávaných důvodů zrušit kurz, informuji vás co nejdříve e-mailem a sms zprávou. Nabídnu vám pak obratem možnost účasti v náhradním termínu. Pokud vám termín nebude vyhovovat, projednáme další postup nebo storno vaší účasti. 

Přesunout se na začátek