Co dělat, když nemůžete přijít na kurz

Někdy se prostě stane, že si zarezervujete místo na kurzu a pak z nějakého důvodu přijít nemůžete. To je v pořádku, pojďme to spolu vyřešit:

Jak na storno účasti

Zrušení účasti na kurzu je možné 7 kalendářních dnů před plánovaným kurzem.  V takovém případě vám zaplacenou zálohu vrátím nebo převedu na jiný termín kurzu, podle toho, jak se dohodneme.

Když se rozhodnete nepřijít na kurz v době kratší než 7 dnů před uskutečněním, můžete za sebe poslat náhradníka. Pokud nikoho neseženete, zaplacená záloha bohužel propadá bez náhrady.

Jakmile zjistíte, že nemůžete přijít, ozvěte se prosím obratem. Nejlepší je e-mail nebo SMS zpráva.

Prosím, nepište mi na Facebook, přes Messenger, nebo WhatsApp.

Jak postupovat u dárkové poukázky

Zrušení účasti na kurzu na základě dárkové poukázky je možné 7 kalendářních dnů před plánovaným kurzem.

Vydanou poukázku nelze vyměnit za peníze, ale můžete si vybrat jiný termín. Při čerpání kurzu s nižší cenou se rozdíl v ceně nevrací, při vyšší ceně služby stačí rozdíl doplatit na místě.

Pokud termín zrušíte v kratší době než 7 dní před plánovaným kurzem, poukázka propadá v plné výši a není možné nabídnout náhradní kurz. Můžete na vámi dohodnutý termín poslat někoho za sebe.

Poukázka, kterou nevyužijete do dne své platnosti, propadá v celé výši.

Platba kartou/objednávkou benefit plus

Zrušení účasti na kurzu proplacené přes Benefit Plus  je možné 7 kalendářních dnů před plánovaným kurzem.  Vydanou poukázku nelze vyměnit za peníze, ale můžete si vybrat jiný termín během následujících 6 měsíců. Při čerpání kurzu s nižší cenou se rozdíl v ceně nevrací, při vyšší ceně kurzu stačí rozdíl doplatit na místě.

Pokud termín zrušíte v kratší době než 7 dní před plánovaným kurzem, poukázka propadá v plné výši a není možné nabídnout náhradní kurz. Můžete na vámi dohodnutý termín poslat někoho za sebe.

Co když bude kurz zrušený?

Pokud budu nucena z nějakých neočekávaných důvodů zrušit kurz, dám vám co nejdříve vědět e-mailem a SMS zprávou. Co nejdříve vám nabídnu možnost účasti v náhradním termínu. Pokud vám termín nebude vyhovovat, projednáme další postup nebo storno vaší účasti společně. 

Přesunout se na začátek