Anna Lišková zeptal se před 5 roky

Dobrý den, používám EO od Young Living, DoTerra a  Nobilis Tilia.  Prosím, mohla byste mi napsat se kterými jinými EO máte dobrou zkušenost? Děkuji Anna Lišková

1 Odpovědi
Ludmila Kotalíková Personál odpověděl před 5 roky

Milá Aničko, mám moc dobrou zkušenost se EO od Florihany, Oshadhi, Ladrome, Eoné, Talia a Aromatics.
Snažím se zkoušet různé značky, abych pro sebe i mé klienty měla to, s čím opravdu souzním jak vůní, tak i filozofií.
Jestli se rozhodnete nějakou z mnou doporučovaných značek vyzkoušet, budu moc ráda, když mi dáte vědět, jak jste spokojená.
Krásné voňavé dny, Lída Kotalíková

Ještě chvilku…


Na těchto stránkách se právě rodí prostor plný vůní, péče a inspirace.


Zatím si dávám čas na dozrání – prosím omluvte dočasnou nevzhlednost stránek.