Iva zeptal se před 5 roky

Dobrý den,  vylila se mi na ruku lahvička s EO meduňka. Ruku jsem si hned umyla, ale jde to cítit pořád. Může meduňka v takovém množství ohrozit plod? Těžko rict, kolik se toho stihlo vstřebat.   Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den 

1 Odpovědi
Ludmila Kotalíková Personál odpověděl před 5 roky

Dobrý den Ivo, pokud jste ruku hned dobře umyla, byla bych v klidu. Plocha na kterou jste EO vylila bude zřejmě malá a průnik EO bude velmi velmi malý. Určitě nemějte obavy z toho, že by tato nehoda a ublížila miminku.
Přeji krásné těhotenství a hezký porod, Lída Kotalíková

Ještě chvilku…


Na těchto stránkách se právě rodí prostor plný vůní, péče a inspirace.


Zatím si dávám čas na dozrání – prosím omluvte dočasnou nevzhlednost stránek.