fbpx

Umělecká parfumerie

Těžko se vám na trhu vybírá vůně, ve které byste se cítili sami sebou?

Přijďte si vyrobit originální osobní parfém, který vyjádří vaši osobnost a podpoří vaše záměry. Rozlučte se s chemií, krok za krokem vás provedu výběrem 100% přírodních vůní, z kterých si vytvoříte vlastní nádhernou kompozici.

Moje intuice a zkušenost nabídne nejlepší kombinace a váš nos vybere ty nejvýstižnější vůně. 

Konečná podoba parfému je jen na vás, proto bude výsledek vždy jedinečný.

Pravý parfém musí umožnit opravdu autentický zážitek – širokou paletu vůní, která má vrstevnatost a hloubku, harmonicky plyne a cítíte se s ní báječně.

Rozdíl mezi několika náhodně smíchanými vůněmi a propracovaným konceptem parfému je jako srovnání oběda ze školní  jídelny s požitkem z haute cuisine z rukou profesionálního kuchaře.  Podpořím vás, aby jednotlivé složky vaší vůně hrály, měnily se, prolínaly, vystupovaly v harmonii akordů a jednotlivých tónů.

Pro 10 ml olejového parfému nebo 30 ml toaletní vody  si vyberete z krásných flakonů malosériové sklářské dílny v Jablonci nad Nisou nebo si vůni odnesete v jednoduchém  skleněném flakonu s rozprašovačem.

Výroba osobního parfému trvá zhruba 90 minut. Vůně pak spolu ještě tančí a zrají v lahvičce u vás doma.
Cena  za jedinečnou zkušenost s parfémem  je 1900 Kč.

Vytvořila jsem víc než

0
osobních parfémů
Renata V.
Renata V.projektový manažer
Read More
Celý proces nacházení vhodných éterických olejů až po výsledný parfém byl zajímavý a uklidňující. Postupně jsem si uvědomila různé nuance a zákonitosti, které se dají relativně lehce promítnout do finálního skládání parfému.

Když parfém nosím, evokuje mi to chvíle a pocity, které jsem měla při jeho výrobě. Byla to velmi příjemná zkušenost a jako dárek úžasná volba. Doporučuji i ostatním.

Václav V.
Václav V.manažer IT firmy
Read More
Pracuju „v kravatě“ a vkusná vůně k mému zaměstnání patří. Má žena v období těhotenství přestala syntetické vůně snášet a poslala mě k Lídě.

Teď už nic chemického čichat nemusí a v práci mám na parfém také výbornou odezvu. Děkuju.

Hana z Náchoda
Hana z Náchodaadministrativní opora rodinné firmy
Read More
Neměla jsem představu, co mě čeká a jak bude výroba probíhat, jen jsem věděla, že to bude báječné. No a opravdu to bylo báječné. Nikdy bych nevěřila, co způsobí kombinace profesionálního přístupu a mého vybíravého nosu.

Výrobu jsem si neskonale užila. Můj parfém pro mě má velkou hodnotu hlavně proto, že je to originál a nikdo jiný ho nemá, jen já. Mám pocit, že je nenápadný, chvíli trvá, než okolí zareaguje, ale když už, reakce je vždy kladná. Já si jeho vůni užívám. Přivoním si a pokaždé si vzpomenu na chvíle strávené s vámi, když přicházel na svět. Moc vám děkuji za příjemný zážitek.

Previous
Next
Víte přesně co chcete nebo naopak rádi zkoušíte nové vůně? Namíchejte si svou vůni snů v  Aromixu – on-line laboratoři. Vybírejte po kapkách z přírodních vůní a komponujte. 

Pokud  vás míchání vůní zaujalo a chcete jít víc do hloubky, navštivte můj workshop Výroba osobního parfému. 

Darujte voňavý zážitek

Dárkový poukaz

Blýskněte se originálním dárkem ženám, které jsou vám milé. Tvorba parfému ale dokáže zprostředkovat neobvyklý zážitek i mužům. Napište mi e-mail nebo zavolejte , vystavím vkusnou poukázku a pošlu ji na vaši adresu.

Vůně pro nevěstu

Čeká vás svatební den a přemýšlíte, jak si ty nejkrásnější vzpomínky uchovat co nejdéle? Nespoléhejte se jen na fotky a zapojte i čichovou paměť. Pojďme pro vás, váš den, družičky a svatebčany vytvořit jedinečnou vůni.
Uzavřeme vůni svatebního dne do flakonku
a kdykoli si poté k parfému přivoníte, vzpomenete si na pocity, které ho provázely. Pro detaily a cenu mi napište e-mail nebo zavolejte.

Wellness pro firmy

Chcete se odměnit svým provonět den? Připravím pro ně workshop míchání vůní nebo nachystám teambuildingový program. Pro detaily a cenu mi napište mi e-mail nebo zavolejte.

Přesunout se na začátek