fbpx

Umělecká parfumerie

Možná se vám už stalo, že jste si pro sebe nedokázali vybrat vůni, ve které byste se cítili sami sebou?

Pojďte si se mnou vyrobit originální osobní parfém, který vyjádří vaši jedinečnost a podpoří vás na cestě životem. A protože bude vyroben jen z přírodních esencí, nebudete vdechovat žádné syntetické chemické složky. Krok za krokem vás provedu celým procesem a podpořím vás při výběru esencí, které nejlépe vystihnou vaši osobnost.

Popovídáme si o tom, co chcete na své osobnosti zdůraznit, co podpořit a co je pro vás důležité.

Použijeme hlavně váš nos, který bude vybírat vůni olejů a moji intuici a zkušenost, která bude kombinace navrhovat.

A protože je konečná podoba parfému jen na vás, bude výsledek otiskem vaší jedinečnosti.

Díky mojí dlouholeté zkušenosti, výrobu osobního parfému zvládne každý.  I vy si najdete  „tu svou“ vůni, která vám bude dělat radost a pomůže vám cítit se skvěle.

Vůně parfému by měl být opravdu zážitek – široká paleta vůní, která harmonicky plyne, mění se a cítíte se s ní báječně. Přichází mi na mysl přirovnání ke kulinářskému zážitku, neměl by to být oběd ze školní jídelny. Podpořím vás na cestě k tomu, aby jednotlivé složky vůně hrály, měnily se, prolínaly, vystupovaly v harmonii akordů a jednotlivých tónů.

10 ml olejového parfému nebo 30 ml toaletní vody si odnesete v krásném flakonu se vzorem podle vašeho výběru z malosériové sklářské dílny v Jablonci nad Nisou nebo ve skleněném flakonu s rozprašovačem.

Vytvořila jsem víc než

0
osobních parfémů
Renata V.
Renata V.projektový manažer
Read More
Celý proces nacházení vhodných éterických olejů až po výsledný parfém, byl zajímavý a uklidňující.
Postupně jsem si uvědomila různé nuance, které se dají relativně lehce promítnout do vlastního finálního složení parfému.
Když parfém nosím evokuje mi to chvíle a pocity, které jsem měla při vlastní výrobě. Byla to velmi příjemná zkušenost a jako dárek, úžasná volba. Doporučuji i ostatním.
Hana z Náchoda
Hana z Náchodaadministrativní opora rodinné firmy
Read More
Neměla jsem představu, co mne bude čekat, jak bude výroba probíhat, jen jsem věděla, že to je báječné. No a ono to opravdu bylo báječné. Nikdy bych nevěřila, co způsobí profesionální přístup a nos zákaznice. Výrobu jsem si neskonale užila. Můj parfém je velice zvláštní hlavně proto, že je to originál a nikdo jiný ho nemá jen já. Mám pocit, že je nenápadný, chvíli trvá, než okolí zareaguje, ale když zareaguje, odezva je vždy kladná. Já si jeho vůni užívám. Moc Vám děkuji za příjemný zážitek. Vždy, když používám parfém, vzpomenu si na chvíle strávené s Vámi při jeho piplání.
Previous
Next

Vůně jako zážitek

Dárkový poukaz

Míchání osobního parfému je originální dárek třeba pro maminku, babičku, sestru, kamarádku, ale i pro tatínka nebo kamaráda – zkrátka pro kohokoliv, koho chcete potěšit neobvyklým zážitkem Napište mi mail nebo zavolejte , poukázku vystavím a pošlu na vaši adresu.

Vůně pro nevěstu

Čeká vás vytoužený svatební den a přemýšlíte, jak si na něj uchovat ty nejkrásnější vzpomínky? Nespoléhejte se jen na fotky a zapojte i čichovou paměť, která je uchovává nejdéle. Navrhnu pro vás, váš den, družičky a svatebčany jedinečnou vůni, která bude originální a jen a jen vaše.
Uzavřeme ji do flakonku, který můžete mít u sebe celý svatební den.
Kdykoli si poté k parfému přivoníte, vzpomenete si na pocity, které ho provázely. Pokud budete chtít, můžeme udělat koncentrovaný minivzorek na uchování do budoucna.
Pro kalkulaci ceny mi napište mail nebo zavolejte.

Wellness pro firmy

Chcete se odměnit svým zaměstnancům a chcete je podpořit v jejich práci? Připravím pro vás workshop míchání vůní nebo nachystám teambuildingový program. Pro kalkulaci ceny mi napište mi mail nebo zavolejte.

Svou osobní vůni si můžete také připravit v Aromixu – on-line míchacím nástroji. Zkoušejte, kapejte, vylévejte a komponujte.

Pokud  vás míchání vůní zajímalo více do hloubky, navštivte můj workshop Výroba osobního parfému. 

Chci si vytvořit svůj osobní parfém z přírodních ingrediencí
nebo chci darovat zážitek v podobě dárkové poukázky

Zajímá-li vás, jak chráním vaše osobní údaje, můžete si prostudovat tento dokument.

Přesunout se na začátek

vašim milým a blízkým. Zabalím, navoním a pošlu k vám voňavou poukázku třeba na výrobu osobního parfému nebo na kurzy plné pohody a libých vůní.