fbpx

Intuitivní aromaterapie s kartami

Znáte vůni vaší duše?

Máte jasný cíl a potřebujete na cestě k němu podpořit nebo se naopak stále hledáte a netušíte, kudy se vydat?

 V takových situacích sahám po aromaterapeutických kartách, přináší totiž vhled a nabízí esenciální oleje, které by mě samotnou nenapadly. Vždycky trefí hřebíček na hlavičku.

Někdy máme sklony sklouzávat do stereotypů a některé věci si raději vůbec nepřiznávat.  Karty jdou bez okolků pod povrch a ukazují nám neomylně, co nevidíme.

Vůně jsou totiž tekuté emoce a jsou klíčem k naší duši.

Vybraná vonná směs vám dodá motivaci a sílu jít potřebným směrem. V neurolingvistice  to nazýváme „kotvou“. Kotva nás vrací k záměru a pomáhá změnit naučené vzorce, které už nám neslouží.

Co s kartami společně intuitivně vybereme, to na základě mých zkušeností a vědeckých poznatků zpracujeme pro snadné a bezpečné použití. Karty jsou tu jako „poradní orgán, ale jste to vy, kdo určuje který esenciální olej bude pro vaši duši to pravé.

Používám dva oblíbené balíčky karet, každý nabízí různé možnosti a každý má své kouzlo.

  • Sejdeme se online na platformě, která vám bude vyhovovat. Mimo nouzový stav můžete přijít i osobně.
  • Můžete a nemusíte mi nastínit své téma.
  • Vyberete si ze dvou balíčků karet ty, které vás osloví, a sami si určíte, kolik karet mám vytáhnout.
  • Karty vám ukážu a vysvětlím účinky jednotlivých esenciálních olejů na psychiku i tělo. Jednotlivé karty a popis jejich účinků vám vyfotím a pošlu.
  • Z olejů vám můžu umíchat masážní olej, koupelový olej, inhalační tyčinku nebo nejoblíbenější roll-on (do kterého podle potřeby vkládám drahokamy).
  • Nakonec připravím voňavý balíček; zasílám Českou poštou nebo Zásilkovnou.

Co o intuitivní aromaterapii řekly mé klientky?

Aromaterapie na dálku? Když jsem to slyšela poprvé, přišlo mi to jako sci-fi. Bylinky, které v kartách vyšly, byly úplně, no, jak prdel na hrnec 😅💕
Byla jsem u vytržení. Vyřadila jsem jednu, ze které jsem neměla dobrý pocit. Ale náhradní karta byla ještě o moc lepší!
Než mi balíček dorazil, zažívala jsem různé emoce od "nemůžu se dočkat" po "co mě to napadlo, kupovat něco, co jsem si neočuchala" 😁 ale fakt pecka výsledek! Je to vůně, která mi připomíná dětství a když ji mám ve vaně, je to nepopsatelně úžasné 💕. Už mám v plánu objednat tuto on-line konzultaci i pro mamku.B
Byla to moje první konzultace, tak jsem vůbec nevěděla, co čekat. Povídání bylo příjemné, na vlně pochopení a souznění. Karty jsou moc hezké a je fajn, nechat výběr občas na něčem jiném, než jen na svých znalostech nebo neznalostech 🙂

Na první přičichnutí, jsem sice nebyla z vůně úplně paf, ale dneska mi voní úplně nejvíc. Je to kamarádka, která mě podpoří a nabídne chvíle pohody. Dodá na lehkosti. Ještě víc rozzáří slunný den. Říká: neřeš, pojď to chvíli nechat být.
Celé naše on-line setkání jsem si opravdu užila. Smály jsme se, byly uvolněné, napojené jedna na druhou. Společný čas byl pro mě jako pohlazení a povzbuzení zároveň.

Výsledná vonná kompozice je opravdu zajímavá, neotřelá. Přesně vystihuje moje rozpoložení, moji současnost. Jsem moc ráda, že jsem s otevřeným srdcem skočila do aromaterapeutického prostoru. Mockrát děkuji a vřele doporučuji!

Ráda jsem vyzkoušela nabízenou službu Intuitivní aromaterapie s kartami. Roll-on, který mi přišel poštou je famózní.
Rozmarýn, ylang ylang a benzoe je opravdu nečekaně krásná kombinace. Sama bych si takovou nevybrala, ale s výsledkem jsem moc spokojená.
Andrea Celbová
Cvičitelka jógy

Setkání s kartami a vůněmi trvá 30-40 minut .
Cena je 750 Kč +  cena za voňavý produkt a poštovné.

Přesunout se na začátek