fbpx

Intuitivní aromaterapie s kartami

Odhalte tajemství vůně vaší duše

Možná máte jasný záměr a potřebujete podpořit na cestě za svým cílem? Nebo naopak přešlapujete na místě a netušíte co vás brzdí?

Když se tohle děje mně, tak ráda v takové situaci sáhnu po aromaterapeutických kartách, přináší totiž vhled a pomůžou mi vybrat esenciální oleje, které by mě v tu chvíli nenapadly. Vždycky trefí hřebíček na hlavičku. 

Karty jdou jednoduše pod povrch a ukážou, které vůně podpoří váš záměr. Vybraná směs esenciálních olejů, vám dodá motivaci a sílu jít potřebným směrem. Karty jdou totiž přímo k věci a ukazují nám, co nevidíme a nikdy se nespletly. Nabízejí neotřelá řešení, protože my sami někdy máme sklony sklouzávat do stereotypů nebo si nechceme některé věci „přiznat“. Vůně jsou totiž klíčem k naší duši, tekuté emoce.

S kartami pracuji intuitivně, ale na základě mých zkušeností a vědeckých poznatků. Na výběru vůní se domluvíme a směs připravíme podle vašich konkrétních potřeb. Karty jsou tu jako „poradní“ orgán a vy sami určujete, který esenciální olej bude pro vaši duši to, co potřebuje.

Používám dva oblíbené balíčky karet, každý nabízí různé možnosti a každý má své kouzlo.

Jak konzultace probíhá?

Co o intuitivní aromaterapii řekly jiné ženy?

Aromaterapie na dálku? Když jsem to slyšela poprvé, přišlo mi to jako sci-fi. Konzultace probíhala moc příjemně a velice mě překvapilo, že bylinky, které v kartách vyšly, byly úplně, no, jak prdel na hrnec 😅💕
Ludmila mi krásně vyprávěla, co která bylinka umí a dělá. Byla jsem u vytržení. Vyřadila jsem jednu, ze které jsem neměla dobrý pocit kvůli jednomu detailu, jinak bych si ji bývala nechala. Ale náhradní karta byla ještě o moc lepší!
Než mi balíček dorazil, zažívala jsem různé emoce od "nemůžu se dočkat" po "co mě to napadlo, kupovat něco, co jsem si neočuchala" 😁 ale fakt pecka výsledek! Je to vůně, která mi připomíná dětství a když ji mám ve vodě, je to nepopsatelně úžasné 💕. Už mám v plánu objednat tuto on-line konzultaci i pro mamku.
Konzultace to pro mě byla v pořadí první, tak jsem vůbec nevěděla, co čekat. Povídání bylo příjemné, na vlně pochopení a souznění. Karty jsou moc hezké a je fajn, nechat výběr občas na něčem jiném, než jen na svých znalostech či neznalostech 🙂 Byla jsem opravdu udivena, jaké vůně se mi nabídly. Všechny mám ráda. Sama bych je takhle nezkombinovala, takže to byl super experiment.
Na první přičichnutí, jsem sice nebyla úplně paf z vůně, ale samozřejmě jsem s k ní přičichávala v různých denních dobách a v různém rozpoložení. Nejvíc mi voní dneska. Je to kamarádka, která mi podpoří chvíle pohody. Dodá lehkosti. Lehkost bytí mi dělá ještě lehčí. Ještě víc rozzáří slunný den. Říká: neřeš, pojď to chvíli nechat být.
Ráda jsem vyzkoušela nabízenou službu Intuitivní aromaterapie s kartami. Roll-on, který mi přišel poštou je famózní. Rozmarýn, Ylang ylang a Benzoe je opravdu nečekaně krásná kombinace. Sama bych si takovou nevybrala, ale s výsledkem jsem moc spokojená.
Andrea Celbová
Cvičitelka jógy
Celé naše on-line setkání jsem si velice užila. Smály jsme se, byly uvolněné, napojené jedna na druhou. Společný čas byl pro mě jako pohlazení a povzbuzení zároveň. Velmi osvěžující, plynoucí svěže a lehce jak pramen bystré vody. Výsledná vonná kompozice je opravdu zajímavá, neotřelá. Přesně vystihuje moje momentální rozpoložení, moji současnost. Jsem moc ráda, že jsem s otevřeným srdcem skočila do aromaterapeutického prostoru. Mockrát děkuji a vřele doporučuji!

Chci se objednat a zjistit, jaká vůně pro mojí duši je teď ta pravá

Zajímá-li vás, jak chráním vaše osobní údaje, můžete si prostudovat tento dokument.

Přesunout se na začátek

vašim milým a blízkým. Zabalím, navoním a pošlu k vám voňavou poukázku třeba na výrobu osobního parfému nebo na kurzy plné pohody a libých vůní.