fbpx

Cestou k vnitřní harmonii

Získejte vnitřní rovnováhu a začněte znovu žít naplno

Unikátní propojení koučinku, metody EFT a aromaterapie.

Jste dlouhodobě ve stresu? Procházíte náročným obdobím? Máte pocit, že se na vás všechno valí a nevíte kam dřív skočit? Cítíte, že něco potřebujete změnit, ale nevíte jak?

Možná už jste zapomněli jaké to je, si prostě jen tak sednout a odpočinout si a začaly vás trápit i různé zdravotní nebo psychické problémy.
Nabízím podporu při hledání vašeho řešení, ucho a laskavá slova. Nic není ani špatně, ani dobře, je to tak jak to je. Nemám pro vás instantní řešení v podobě kouzelného mávnutí proutkem.

Nemůžeme změnit vaši minulost, ale můžeme začít tvořit vaši budoucnost.

Pomocí otázek, které vám budu klást, si sami najdete vaše ideální řešení. Nebudu vám nic našeptávat, ani radit, leda byste mě o to vyloženě požádali. Pomůžu vám vaše problémy pojmenovat, naučím vás poklepávání (EFT) a spolu najdeme klíč k vaší vnitřní harmonii. Vy jste odborníkem na problém a já zas na proces.

Na závěr vybereme vhodné esenciální oleje, které vám pomůžou jemně doladit to, co jsme spolu řešili. Směs vám pomůže s ukotvením ve vaší nové realitě a podpoří vás při vytváření nových návyků a udělá vám dobře na těle i na duši.

Když vykročíte po cestě k vnitřní harmonii, budete se vám žít lehčeji. Začnete si všímat více přítomnosti, budete se radovat z drobností, které vás obklopují. Pocítíte uvnitř sebe více svobody. Krása života nespočívá v jeho dokonalosti, ale v rovnováze a našem vnitřním klidu.

Jak to celé probíhá?

Sezení on-line probíhá zhruba 60-90 minut.

Pokud toužíte i po relaxaci v podobě holistické masáže, můžete se ke mně objednat na Pečující aromaterapii.

Chci získat vnitřní harmonii

Zajímá-li vás, jak chráním vaše osobní údaje, můžete si prostudovat tento dokument.

Přesunout se na začátek

vašim milým a blízkým. Zabalím, navoním a pošlu k vám voňavou poukázku třeba na výrobu osobního parfému nebo na kurzy plné pohody a libých vůní.