fbpx

Cestou k vnitřní harmonii

Získejte vnitřní rovnováhu a začněte žít naplno

Unikátní propojení koučinku, metody EFT a aromaterapie.

Vymanit se ze stresu je možné, i když prožíváte náročné období. Dovolte si změnu, společně objevíme, jak na to.  Procházíte náročným obdobím? Máte pocit, že se na vás všechno valí a nevíte kam dřív skočit? Cítíte, že něco potřebujete změnit, ale nevíte jak?

Možná už jste zapomněli jaké to je, si prostě jen tak sednout a odpočinout si. Věci a vztahy se komplikují a přidávají se i různé zdravotní nebo psychické problémy. Zdá se vám to jako bludný kruh? Pomůžu vám ho prolomit.

Nabízím podporu, ucho a laskavá slova při hledání vašeho řešení. Kouzelné mávnutí proutku neovládám, ale navedu vás na vaši jedinečnou cestu k naplněnému životu.

Nepovedu vás za ruku, ale posvítím vám pod nohy.

Budu se ptát tak, abyste na své ideální řešení přišli sami.  Nebudu vám nic našeptávat ani radit – vy jste odborníkem na problém a já zas na proces. Pomůžu vám vaše problémy pojmenovat, naučím techniku poklepávání (EFT) a najdeme spolu klíč k vaší vnitřní harmonii. 

Na závěr vybereme vhodné esenciální oleje pro jemné završení našeho setkání. Voňavá směs vás ukotví ve vaší nové realitě, podpoří vás při vytváření nových návyků a udělá vám dobře na těle i na duši.

Minulost nezměníme, ale můžeme začít tvořit vaši budoucnost. 

Když vykročíte po cestě k vnitřní harmonii, budete se vám žít lehčeji. Začnete si všímat více přítomnosti, budete se radovat z drobností, které vás obklopují. Pocítíte uvnitř sebe více svobody. Zjistíte, že krása života nespočívá v jeho dokonalosti, ale v rovnováze a našem vnitřním klidu.

  • Spojíme se on-line v předem domluvený čas. Pokud chcete přijít osobně, domluvíme čas a místo schůzky.
  • Objasníte mi své téma a já vás pomocí otázek nasměruji k nalezení vašeho řešení. Překážky zpracujeme pomocí různých terapeutických metod, například EFT, mimořádně účinnou technikou při odstraňování programů mysli, které už nám neslouží.
  • Metodu EFT se naučíte, abyste ji mohli použít, kdykoli budete potřebovat.
  • Na závěr vybereme směs esenciálních olejů, které jemně završí to, co terapie odstartovala. Bude vám připomínat, kam směřujete a polaská duši v těžkých chvílích.
  • Po sezení vám zašlu popis účinků vybraných vůní, manuál k domácímu ošetření poklepáváním EFT.
Sezení trvá zhruba 60-90 minut.
Cena je 1500 Kč + cena za voňavý produkt, případně poštovné.
 

Pokud toužíte po relaxaci v podobě holistické masáže, objednejte se na Pečující aromaterapii.

Přesunout se na začátek