Mé služby

V současné době je možné se objednávat na masáže a poradenství do Centra zdraví Natura, Italská ul. 2,  Praha 2 nebo do poradny Aromadoteky, Volduchy 20 (zde nedělám masáže). Objednat je možné se na telefonu 774 467 476 nebo mailem aromadoteky@aromadoteky.cz.

Holistická aromaterapeutická masážAromaterapeutická holistická masáž
Praha.
Holistická aromaterapeutická masáž zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů u nohou až po vlasovou část hlavy.

Částečná aromaterapeutická holistická masáž (aromamasáž)
Praha.
Aromaterapeutická masáž zahrnující aplikaci vybraných éterických olejů. Můžete si vybrat, kterou část těla budeme masírovat.  Nebo můžeme masírovat zevně místa, kde se nacházejí orgány a energeticky tak podpořit jejich činnost.

Aromaterapeutická růžová luxusní holistická masáž
Praha.
Na celkovou masáž od hlavy až po konečky prstů použijeme nádherný růžový éterický olej naředěný do jojobového oleje. Dopřejte si ten nádherný zážitek.

Osobní parfém
Praha/Volduchy.
S vaší pomocí vybereme několik éterických olejů, z kterých umícháme vaši osobní vůni (parfém). Jen vy a nikdo jiný. Parfém vyjadřuje vaši jedinečnost a osobnost.

EFT konzultace
Praha/Volduchy.
Poklepáváním na akupunkturní body na hlavě, hrudníku a rukou, dochází k odstranění tzv. poruch v energetickém systému. Tyto poruchy mohou způsobovat bolesti, chronické nemoci, psychické problémy. 

Těhotenská aromaterapeutická masáž
Praha.
Těhotenská  masáž se věnuje nejen mamince, ale také miminku. Jemně harmonizuje tok energií a miminko vnímá tyto podněty velice pozitivně.  Těhotenská aromaterapeutická  masáž vychází z holistické masáže.

Reflexní masáž nohy
Praha.
Vychází z poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky, které odpovídají jednotlivým orgánům nebo oblastem těla.  Tzn. že i na chodidlech nohou se vlastně  zobrazuje celé lidské tělo.

Masáže dětí a kojenců
Praha/Volduchy/okolí Rokycan.
Tyto masáže napomáhají miminkům v prvních měsících adaptovat se na nový svět, odstranit případná traumata z porodu, případné problémy se zažíváním. Přináší dobrý spánek a učí střídání zátěže a odpočinku. Masáž obsahuje prvky z jógy,  indických a švédských masáží. Učím rodiče masírovat své děti. Masáž neprovádím já.

Osobní konzultace
Praha/Volduchy.
Základem je rozhovor a popř. osobnostní test na základě,  kterého vybereme společně silice vhodné pro vás.

Celkové reiki ošetření
Praha/Volduchy.
Reiki je jednoduchá přírodní léčebná metoda. Pomocí přikládání rukou se naučíte odstranit bolesti, chronické obtíže, dětské (ale i dospělé) kašle,  rýmy a další zdravotní problémy.

Doprovod k porodu
Nabízím doprovod k porodu do nedalekých porodnic Hořovice, Rokycany, Plzeň.  Nejsem certifikovaná dula. Jsem aromaterapeut.

Míchání terapeutických masážních směsí
Praha/Volduchy.
Na základě diagnostiky nebo na základě Vašeho přání mohu umíchat libovolný aromaterapeutický preparát.

Jaké jsou ceny mých služeb si můžete zjistit v Ceníku.

Přesunout se na začátek