Výroba osobního parfému – workshop

Jitka Kůsová
Jitka KůsováKresby - sochy - malby - grafika
Read More
Přála jsem si pochopit princip vystavění parfému. Lektorku L. Kotalíkovou mi doporučila jiná aromaterapeutka.
Kurz probíhal v přátelské, tvůrčí atmosféře. Široká škála esencí umožnila vzniknout mnoha krásným vůním. Co mi dal? Odvahu zkoušet nové variace.
Ivana Badule
Ivana Badule
Read More
Rozhodnutí jít na kurz bylo spontánní, pozvala mě kamarádka. Kurz probíhá v malé skupině, takže je čas na otázky a odpovědi.
Líbily se mi tištěné podklady, do kterých jsem si psala poznámky a můžu se podle potřeby vracet. Poznala jsem nové eo od různých značek. Při samotném míchání svého vlastního parfému oceňuji profesionální přístup lektorky Lídy, která poradí, když nevíte. Výsledek.... mám svou jedinečnou vůni!
Lucie Libovická
Lucie LibovickáPodnikatelský klub Empiria 21
Read More
Den, kdy se mohu věnovat jen sama sobě, kdy se naučím něco nového, je pro mne v poslední době tím nejkrásnějším dárkem. Kurz Výroba osobního parfému byl pro mne zdrojem nových informací, zjištěním, jak důležitou roli hrají vůně v mém životě a zároveň časem, který jsem trávila v kolektivu pozitivních a inspirativních žen. Díky Lído za předané zkušenosti, za krásný vlastnoručně umíchaný parfém i nádherný flakonek, ve kterém jsem si ho odnášela. Těším se na další zajímavé workshopy a také na aromamasáž!
Kateřina Teimlová
Kateřina TeimlováRealitní makléřka
Read More
Moje vůně z kurzu je úplně fantastická! Ještě si ji udělám do alkoholu, všechny přísady mám doma. Kurz skvělý – jak po obsahové, tak po praktické stránce. Já bych vše poslouchala donekonečna 🙂 Přeji hodně spokojených absolventek a voňavé jaro. ​
Radka Jelínková
Radka Jelínková
Read More
Ahoj Liduš, díky za super sobotu, byl to krásný relax s poznáním dalších tajů aromaterapie, parfém je super a voní mi snad i víc 🙂 , konečně mám náhradu za ten syntetický , kterého jsem se nedokázala zbavit, a teď ho s klidným svědomím mohu vyhodit. Na kurzy k Tobě chodím hrozně ráda, protože Tvůj přístup je mi milý a blízký, navíc se nebojíš sdílet své zkušenosti, tipy na kvalitní éo atd.
Slavomíra Balcar
Slavomíra Balcar
Read More
Neplánovaně jsem se dostala na kurz výroby parfému a jsem za to moc ráda. Skvělý zážitek v příjemné atmosféře, očucháno tolik éteráků, že to se mi už asi nikdy najednou nepovede. Namíchala jsem si svůj osobní parfém ze samých specialitek, jen mě nenapadlo, že už bez něj nebudu moci žít. Když jsem ty ingredience nakupovala, tak peněženka hodně plakala, chvilku jsem přemýšlela, jestli raději nepůjdu zase na kurz 😀. Moc mile mě překvapilo, že jsme měly na kurzu volnou ruku a mohly si vyrobit parfém i z hodně vzácných, drahých esencí. Vřele doporučuji.
Previous
Next

Datum: neděle 5. května 2019

Časový rozvrh: neděle 10-16 h
Místo konání: Centrum zdraví Natura, Italská 2, Praha 2
Cena: 2100 Kč,  přihláška je platná po zaplacení zálohy ve výši 1000 Kč.

 

Pohodový a relaxační workshop, vhodný i pro začátečníky i nadšence, parfemáře – amatéry, zkrátka pro všechny, kteří mají chuť experimentovat při tvorbě krásných vůní.

Chci se přihlásit na kurz a naučit se sestavit si svůj osobní parfém.

Počet účastníků je omezen. Na kurz je možné vystavit dárkový certifikát.

Přihlášky posílejte, prosím, e-mailem na aromadoteky@aromadoteky.cz nebo zašlete případně SMSku na tel. číslo 774 467 476 ve tvaru  WORKSHOP_PARFEM_VASE_JMENO_DATUM.

Co se naučíte:

Povím vám o základech aromaterapie, o tom jaký význam má v historii parfém a jak se používal. Jak vůně ovlivňují naší psychiku a jak tento fakt můžeme použít při sestavení osobní vůně?
Budete relaxovat, zkoušet se naladit na jeden éterický olej, čichat a experimentovat. Mám připraveno víc jak 100 různých vůní. Povíme si o principech sestavování vůně, můžeme hledat svůj aromatyp a objevovat i svou osobnost.
Na konci workshopu si vyrobíte vlastní toaletní vodu či parfém do flakonu, který si vy sami vyberete.
Workshop je rozdělený na část teoretickou a část praktickou. Shrnula jsem v jak něm své znalosti z aromaterapie, tak informace ze své cesty po Provence, z kurzu v kolébce parfumérů ve francouzském Grasse a z nesčetných pokusů při míchání osobních parfémů.

Co si odnesete:

Z workshopu si odnesete vlastnoručně vyrobenou vůni (Eau de Toilette nebo olejový parfém) ve vámi vybraném flakonu, skripta.

Pojďte se společně pustit na dobrodružnou cestu objevování vůní a sestavení osobního parfému. Jsem vždycky fascinována jaké kombinace mohou vzniknout z různých ingrediencí, jak jedna kapka změní vše. Dělá mi radost být vám průvodcem a sledovat vaší voňavou „alchymii“.

Žádný parfém není stejný, stejně jako my nejsme univerzální osobnosti a lidé.

[nggallery id=5]

Ohlasy:

Ahoj Liduš, díky za super sobotu, byl to krásný relax s poznáním dalších tajů aromaterapie, parfém je super a voní mi snad i víc 🙂 , konečně mám náhradu za ten syntetický , kterého jsem se nedokázala zbavit, a teď ho s klidným svědomím mohu vyhodit. Na kurzy k Tobě chodím hrozně ráda, protože Tvůj přístup je mi milý a blízký, navíc se nebojíš sdílet své zkušenosti, tipy na kvalitní éo atd. Radka J.

Den, kdy se mohu věnovat jen sama sobě, kdy se naučím něco nového, je pro mne v poslední době tím nejkrásnějším dárkem. Kurz Umíchej si svou vůní byl pro mne zdrojem nových informací, zjištěním, jak důležitou roli hrají vůně v mém životě a zároveň časem, který jsem trávila v kolektivu pozitivních a inspirativních žen. Díky Lído za předané zkušenosti, za krásný vlastnoručně umíchaný parfém i nádherný flakonek, ve kterém jsem si ho odnášela. Těším se na další zajímavé workshopy a také na aromamasáž! Lucie L.

Ahoj Lído, moje vůně je úplně fantastická! Ještě si ji udělám do alkoholu, všechny přísady mám doma.
Kurz skvělý – jak po obsahové, tak po praktické stránce. Já bych Tě poslouchala donekonečna 🙂
Přeji hodně spokojených absolventek a voňavé jaro. Kateřina T.

Ahoj, děkuji za kurz, s vůní jsem hodně spokojená…i když bych určitě chtěla mít na čichání a experimentování a dolaďování více času…teorie a historie se mi zdály příliš dlouhé.. Jana K.

Děkuji moc za dnešní skvělý kurz, moc jsem si to užila, dozvěděla se nové věci a mám vůni, kterou mi kdekdo bude závidět 🙂 Nemluvě o tom krásném flakonku, ve kterém je . Hanka S.

Ahoj Lído,děkuji za krásné povídání a zkušenosti,asi jsem to zrovna potřebovala … Vůni co jsem si namíchala,jsem použila i na manžela a řekla bych, že mu to bylo příjemné, i když na tyhle věci není… Měj se moc a krásně a ještě jednou děkuji,bylo to fajn. Daniela K.

Ahoj Lído, bylo to moc příjemné setkání, potěšilo mě a vlastnoručně vyrobená vůně mě dělá radost!:-) Lenka C.

Přesunout se na začátek