fbpx

Výroba osobního parfému – workshop

Sobota 30. ledna 2021

od 10 do 16 hodin
Pronájem Klimentská, místnost Banán, Klimentská 1443/50, Praha 1


Pojďme se společně vydat na dobrodružnou cestu objevování nových vůní a sestavování osobního parfému.

Pohodový a odpočinkově laděný workshop je vhodný pro začátečníky i nadšené amatérské parfemáře –zkrátka pro všechny, kteří mají chuť experimentovat při tvorbě krásných vůní.   

Co se naučíte:

Začneme samotnými základy aromaterapie – povím vám, z čeho se jednotlivé oleje vyrábějí a jak je můžete ředit a míchat. Budeme se věnovat i tomu, jaký význam měl parfém v historii a jak se používal. Dozvíte se, jak vůně ovlivňují naši psychiku a jak toho můžete využít při sestavování osobního parfému.

Budete relaxovat, zkusíte se naladit na konkrétní éterický olej a budete čichat i experimentovat s více než stovkou různých vůní. Povíme si o principech sestavování vůně a vysvětlím vám, jak najít aromatyp, který nejlépe vystihuje vaši osobnost.

Na konci workshopu si vyrobíte vlastní toaletní vodu či parfém do flakonu, který si sami vyberete.

Workshop je rozdělený na teoretickou a praktickou část. Shrnula jsem v něm jak své znalosti z aromaterapie, tak i zkušenosti ze své cesty po Provence, informace z kurzu v kolébce parfumérů ve francouzském Grasse a zkušenosti z nesčetných variant při míchání osobních parfémů.

Jsem vždycky fascinována, jaké kombinace mohou vzniknout z různých ingrediencí a jak jedna kapka změní vše. Dělá mi radost být vám průvodcem a sledovat vaši voňavou „alchymii“.

Co vás nenaučím:

  • Práci  se syntetickými vůněmi. Se syntetikou nepracuji a chová se jinak než éterické oleje. Vyrábím pouze přírodní parfémy – to je můj životní styl a filozofie.
  • Přesná pravidla práce. Tady jsou pravidla od toho, aby se porušovala! Samozřejmě je zmíním, ale budu vás podporovat ve vašem úsudku a víře ve vlastní intuici i nos. Co vám voní, to o vás bude pečovat a bude vám oporou. Já jsem jen poradce, designérem své vůně budete vy.
 

Co si odnesete:

Z workshopu si odnesete vlastnoručně vyrobenou vůni (Eau de Toilette nebo olejový parfém) ve vámi vybraném flakonu a skripta.

Cena 2500 Kč zahrnuje kurzovné, skripta s pracovními listy, návod a materiál na výrobu osobního parfému. Flakon podle vlastního výběru a drobné občerstvení.

S sebou si vezměte psací potřeby a přezůvky.

Chcete kurz někomu darovat? Ráda vám na něj vystavím dárkový poukaz a pošlu ho poštou vám nebo přímo obdarovanému.       

Jak si kurz užili ostatní?

Jitka Kůsová
Jitka KůsováKresby - sochy - malby - grafika
Read More
Přála jsem si pochopit princip vystavění parfému. Lektorku L. Kotalíkovou mi doporučila jiná aromaterapeutka.
Kurz probíhal v přátelské, tvůrčí atmosféře. Široká škála esencí umožnila vzniknout mnoha krásným vůním. Co mi dal? Odvahu zkoušet nové variace.
Ivana Badule
Ivana Badule
Read More
Rozhodnutí jít na kurz bylo spontánní, pozvala mě kamarádka. Kurz probíhá v malé skupině, takže je čas na otázky a odpovědi.
Líbily se mi tištěné podklady, do kterých jsem si psala poznámky a můžu se podle potřeby vracet. Poznala jsem nové eo od různých značek. Při samotném míchání svého vlastního parfému oceňuji profesionální přístup lektorky Lídy, která poradí, když nevíte. Výsledek.... mám svou jedinečnou vůni!
Lucie Libovická
Lucie LibovickáPodnikatelský klub Empiria 21
Read More
Den, kdy se mohu věnovat jen sama sobě, kdy se naučím něco nového, je pro mne v poslední době tím nejkrásnějším dárkem. Kurz Výroba osobního parfému byl pro mne zdrojem nových informací, zjištěním, jak důležitou roli hrají vůně v mém životě a zároveň časem, který jsem trávila v kolektivu pozitivních a inspirativních žen. Díky Lído za předané zkušenosti, za krásný vlastnoručně umíchaný parfém i nádherný flakonek, ve kterém jsem si ho odnášela. Těším se na další zajímavé workshopy a také na aromamasáž!
Kateřina Teimlová
Kateřina TeimlováRealitní makléřka
Read More
Moje vůně z kurzu je úplně fantastická! Ještě si ji udělám do alkoholu, všechny přísady mám doma. Kurz skvělý – jak po obsahové, tak po praktické stránce. Já bych vše poslouchala donekonečna 🙂 Přeji hodně spokojených absolventek a voňavé jaro. ​
Radka Jelínková
Radka Jelínková
Read More
Byl to krásný relax s poznáním dalších tajů aromaterapie, parfém je super a voní mi víc a víc 🙂 , konečně mám náhradu za ten syntetický, kterého jsem se nedokázala zbavit. Teď ho s klidným svědomím mohu vyhodit. Na kurzy k Tobě chodím hrozně ráda, protože Tvůj přístup je mi milý a blízký, navíc se nebojíš sdílet své zkušenosti, tipy na kvalitní éo atd.
Slavomíra Balcar
Slavomíra Balcar
Read More
Neplánovaně jsem se dostala na kurz výroby parfému a jsem za to moc ráda. Skvělý zážitek v příjemné atmosféře, očucháno tolik éteráků, že to se mi už asi nikdy najednou nepovede. Namíchala jsem si svůj osobní parfém ze samých specialitek, jen mě nenapadlo, že už bez něj nebudu moci žít. Když jsem ty ingredience nakupovala, tak peněženka hodně plakala, chvilku jsem přemýšlela, jestli raději nepůjdu zase na kurz 😀. Moc mile mě překvapilo, že jsme měly na kurzu volnou ruku a mohly si vyrobit parfém i z hodně vzácných, drahých esencí. Vřele doporučuji.
Previous
Next

Jak to vypadá na tomto workshopu?

Přihláška na worskhop výroba osobního parfému

Přihláška je platná po zaplacení zálohy ve výši 1500 Kč.  Počet účastníků je omezen, takže si své místo zarezervujte co nejdříve.
Telefonní číslo nevyžaduji, ale hodí se pro akutní komunikaci např. nefunguje mail nebo nenadálá situace. Obvykle zasílám sms.

 

Můžete zaslat také  SMSku na tel. číslo 774 467 476 ve tvaru  WORKSHOP_PARFEM_VASE_JMENO_DATUM.

Přesunout se na začátek

vašim milým a blízkým. Zabalím, navoním a pošlu k vám voňavou poukázku třeba na výrobu osobního parfému nebo na kurzy plné pohody a libých vůní.