Výroba osobního parfému – workshop

Sobota 7. května 2022 Praha – obsazeno

Neděle 24. července 2022 Volduchy – Volná místa

Proč něco tak osobního, jako je vaše vůně, odevzdávat do cizích rukou? Vydejme se společně na dobrodružnou cestu za vašim vlastním autentickým parfémem.

Pohodový a odpočinkově laděný workshop je vhodný pro začátečníky i nadšené amatérské parfemáře –zkrátka pro všechny, kdo se nebojí experimentovat  při tvorbě vlastních vůní.

Co vás naučím:

Začneme samotnými základy aromaterapie – povím vám, z čeho se jednotlivé oleje vyrábějí, jak je ředit a míchat. Zjistíte, jaký význam měl parfém v historii lidstva a jak se používal. Dozvíte se, jak vůně ovlivňují naši psychiku a jak toho můžete využít při komponování svého parfému.

Budete relaxovat, ladit se na konkrétní éterické oleje a experimentovat s více než stovkou různých vůní. Sáhnete si na samotný princip sestavování vůní.

Workshop je rozdělený na teoretickou a praktickou část. Shrnula jsem v něm své znalosti z aromaterapie, zkušenosti z kurzu v kolébce parfumérů ve francouzském Grasse i z cesty po Provence. A především ze stovek variant vzniklých při míchání osobních parfémů.

 

Fascinuje mě, jaké kombinace mohou vzniknout z různých ingrediencí a jak jediná kapka navíc dokáže vše změnit. Dělá mi radost být u toho, když objevujete voňavou „alchymii“.
 

Co vás nenaučím:

  • Práci  se syntetickými vůněmi – chovají se jinak než éterické oleje a já s nimi nepracuji. Vyrábím pouze přírodní parfémy – to je můj životní styl a filozofie.
  • Přesná pravidla  – ve světě vůní jsou pravidla od toho, aby se porušovala! Samozřejmě je zmíním, ale budu vás podporovat ve víře ve vlastní intuici i nos. Co vám voní, to o vás pečuje a je vám oporou. Jsem jen poradce, designérem své vůně budete vy.
 

Co si odnesete:

Z workshopu si odnesete základ pro další práci, informace shrnuté ve skriptech, a především vlastnoručně vyrobenou vůni (Eau de Toilette nebo olejový parfém) ve vámi vybraném flakonu.

Organizace kurzu

Kde a kdy? 
Sobota 7. května 2022
Pronájem Klimentská, místnost Oliva, Klimentská 1443, Praha 1.

Neděle 24. července 2022
Aromadoteky, Volduchy 20, 338 22 

V kolik? 

Od 10 do 16 hodin. Můžete přijít s předstihem 15 minut. Těším se na včasné příchody, kdyby to přece jen nevyšlo, dejte mi prosím o zpoždění vědět.

Co s sebou?
Pohodlné oblečení a psací potřeby.  Počítám s krátkou pauzou na svačinu nebo oběd. Je potřeba se vyvětrat.
Do Volduch si můžete vzít přezůvky, případně teplejší oblečení, pokud budeme venku. 

Cena 2700 Kč zahrnuje kurzovné, skripta s pracovními listy, návod a materiál k výrobě osobního parfému. Flakon podle vlastního výběru a drobné občerstvení.

Chcete kurz někomu darovat? Ráda vám na něj vystavím dárkový poukaz a pošlu ho poštou vám nebo přímo obdarovanému.       

Jak si kurz užili ostatní?

Jitka Kůsová
Jitka KůsováKresby - sochy - malby - grafika
Read More
Přála jsem si pochopit princip vystavění parfému, proto mi jiná aromaterapeutka doporučila lektorku L. Kotalíkovou.
Kurz probíhal v přátelské, tvůrčí atmosféře. K dispozici byla široká škála esencí a jasné principy tvorby. Co mi dal? Odvahu zkoušet nové variace.
Ivana Badule
Ivana Badule
Read More
Kurz probíhá v malé skupině, takže je čas na otázky a odpovědi. Vyhovují mi tištěné podklady, do kterých jsem si psala poznámky a můžu se k nim podle potřeby vracet. Poznala jsem nové EO od různých značek a ocenila profesionální přístup lektorky Lídy, která je vždy připravená poradit. Výsledek... mám svou jedinečnou vůni!
Lucie Libovická
Lucie LibovickáPodnikatelský klub Empiria 21
Read More
Den, kdy se mohu věnovat sama sobě, je pro mě v poslední době tím nejkrásnějším dárkem. Získala jsem nové informace, zjištění, jak důležitou roli hrají v životě vůně, a čas strávený v kolektivu inspirativních žen. Lído, díky za tvé zkušenosti, krásný parfém i nádherný flakonek, ve kterém jsem si ho odnášela. Teď se těším na aromamasáž!
Kateřina Teimlová
Kateřina TeimlováRealitní makléřka
Read More
Moje vůně z kurzu je úplně fantastická! Ještě si ji udělám do alkoholu, všechny přísady mám doma. Kurz skvělý – jak po obsahové, tak po praktické stránce. Já bych vše poslouchala donekonečna, ta atmosféra a pocit bezpečí za to stojí.  Přeji hodně spokojených absolventek a voňavé jaro.
Radka Jelínková
Radka Jelínková
Read More
Byl to krásný relax s poznáním tajů aromaterapie, parfém je super a voní mi víc a víc  , konečně můžu vyhodit ten syntetický, kterého jsem se nedokázala zbavit. Na kurzy k Tobě chodím hrozně ráda, protože Tvůj přístup je mi milý, navíc se nebojíš sdílet cenné zkušenosti a tipy na kvalitní EO.
Slavomíra Balcar
Slavomíra Balcar
Read More
Skvělý zážitek v příjemné atmosféře, tolik éteráků jsem v životě neočichala. Namíchala jsem si parfém ze samých specialitek, jen mě nenapadlo, že už bez něj nebudu moci žít. Když jsem ingredience později nakupovala znovu, peněženka hodně plakala, příště raději půjdu zase na kurz. Moc mě překvapilo, že jsme vyráběly i z hodně vzácných, drahých esencí. Vřele doporučuji.
Previous
Next

Přihláška na worskhop výroba osobního parfému

Přihláška je platná po zaplacení zálohy ve výši 1500 Kč. Počet účastníků je omezen, takže si své místo zarezervujte co nejdříve
Platbu za kurz pošlete na účet 2501030549/2010, jako VS uveďte své telefonní číslo, do zprávy napište jméno a o jaký kurz se jedná. 
Telefonní číslo potřebuji pro akutní komunikaci např. nefunguje mail nebo nenadálá situace. Obvykle zasílám sms.

 

Můžete zaslat také  SMSku na tel. číslo 774 467 476 ve tvaru  WORKSHOP_PARFEM_VASE_JMENO_DATUM.

Přesunout se na začátek