Kurzy a zážitky

Pro nevěsty a družičky, pro oslavenkyni, pro partu kamarádek.

 

Pro nevěsty a družičky

Každá svatba je jedinečná – a může tak i vonět! Přijedu na vaši předsvatební rozlučku se svobodou a nevěsta i družičky si se mnou namíchají osobní přírodní parfémy. Získejte vůni, která vás bude doprovázet po celý svatební den a přenese vás do něj pokaždé, když si jej budete chtít připomenout.

Pro oslavenkyni

Chtělo by to letos něco víc než dort a balónky? Dopřejte oslavenkyni nečekaný zážitek i dárek v jednom! Přímo během oslavy ji naučím, jak na výrobou přírodního parfému, který namícháme do krásného skleněného flakonu. A vám už stačí jen popřát voňavé oslavenkyni vše nejlepší.

Pro partu kamarádek

Ráda se s kamarádkami potkáváte u kávy? Pojďte se pro jednou potkat u parfémů! Podobně jako káva, i naše setkání vám provoní celý den – ale vůni si z něj pak odnesete domů v podobě parfému či toaletní vody.

Pár slov o lektorce

Jsem Ludmila Kotalíková, co učím, to žiju. Aromaterapii učím od roku 2012, kdy jsem zjistila, že moje zkušenosti a znalosti s používáním aromaterapie jsou natolik opřené o praxi a teorii, že si můžu dovolit předávat dál. Prostě jsem si to celé vyzkoušela v mnoha situacích a vím, že to funguje.
A můžu to naučit snadno i vás. Každý se může naučit vyrobit jednoduché receptury pro svou vlastní potřebu.
Ještě bych tady posdílela nějakou filozofii toho, že nepředávám jen nějaké vyčtené informace a že mi jde o šíření ověřených informací propojených se zkušeností z praxe.


Přečtěte si víc

Můžete si objednat poukázku na kurzy

Quisque quis quis vestibulum magna. Etiam pretium nec ipsum non pellentesque. Donec eu purus ligula dolor sit amet, consectetur. Praesent id euismod mi, nec facilisis leo.

Přijedu kamkoli po ČR

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque quis quis pretium nec ipsum non pellentesque. Donec eu purus ligula. Praesent id euismod mi, nec facilisis leo.

Přesunout se na začátek