fbpx

Dárkový certifikát na výrobu osobního parfému? Ano!

Mí milí zákazníci a nejen oni se mě ptají, jestli vydávám poukázky na služby.

Hodně jsem o tom přemýšlela, jak se k tomuto požadavku mých milých klientů postavit.
Vím, že za nákupem poukázky je fakt dobrý úmysl toho, kdo jí daruje. Často je to totiž můj klient, který má s mými službami dobré zkušenosti. To mě opravdu těší a dělá mi to radost, OPRAVDU! Vím, že takový člověk chce udělat svému blízkému radost a dovolit mu užít si tu krásu aroma ošetření.

Co považuji za skvělý nápad, je darování certifikátu na výrobu osobního parfému.
Protože to je takové milé, hodně žen i mužů má rádo vůně. A ne vždy se nám podaří se trefit nákupem voňavého dárku do vkusu obdarovaného.

Takže tvorba osobního parfému, to je zkrátka věc, kterou nepotkáte na každém rohu, výsledkem je pak jedinečný produkt odrážející osobnost tvůrce.

Dárkové poukázky na aromaterapeutické ošetření  tedy vystavuji, ale nedivte se, když vám budu nabízet spíš jiný druh služeb, nebo certifikát bez udání druhu služby, aby si mohl obdarovaný vybrat 🙂

 

Myslím totiž, že jedním z prvních kroků na cestě k uzdravení nebo na  cestě k nějaké změně je ta touha s tím něco dělat.

Těžko můžeme někomu  říkat, aby něco dělal nebo někam šel nebo něco zkoušel, když on sám
nechce. On to sice vyzkouší, ale pak …

Už jen návštěva jakéhokoliv  terapeuta, prvotní to zvednutí telefonu je známka toho, že CHCI a že to, co se pak děje, má pozitivní smysl.

Dárkový certifikát na výrobu osobního parfému? Ano!

Rubriky

Čerstvé články z blogu

Nové otázky v poradně

Chcete dostávat voňavé e-maily?

Jednou za čas se totiž potřebuju podělit o nějaký aroma recept nebo pozvánku. Jestli vás to zajímá, vyplňte mail a je to!

Čekejte, prosím

Formulář byl v pořádku odeslaný. Na Vaši adresu byl odeslán potvrzující e-mail.

Přečtěte si také

Kdo pro vás blog píše:

Ludmila Kotalíková

Ludmila Kotalíková

Aromaterapii se věnuji od roku 2008 a její proměnlivost a pestrost mě stále fascinuje. Odborné znalosti a zkušenosti pravidelně sdílím nejen na kurzech a prožitkových workshopech, ale i v článcích v časopisech a tady na blogu. Naučím vás aromaterapii bezpečně a efektivně využívat při péči o zdraví a pohodu všech členů rodiny a dokonce i během vaření nebo úklidu. Pojďte se začíst do mého voňavého světa!

Váš komentář

Přesunout se na začátek