fbpx

Články

Tento svět aromatických olejů, zvaný aromaterapie, je krásná a voňavá disciplína, která umí uzdravovat jak tělo tak i duši a uplatňuje se v mnoha oborech.

Mě tento svět potkal před mnoha lety a ráda bych se alespoň o jeho část s Vámi podělila.

Vpravo v menu můžete si můžete vybrat téma, které Vás zajímá.

Jsem spolupracovníkem redakce časopisu Bylinky revue, kam pravidelně přispívám články o aromaterapii nebo recepty na různé potíže.

Tyto články můžete najít na webu www.baby-cafe.cz nebo na našem e-shopu eČlovíček.

Nově publikuji články také na serveru  Vody života (prostor pro setkávání lidi s celostním přístupem k životu) v sekci Aromaterapie.

V současné době na Vodách života již vyšlo:
Za málo peněz hodně aromaterapeutické muziky – o širokém využití éterických olejů čajovník, levandule, eukalyptus.
Rostlinné oleje v aromaterapii – o tom jaké využíváme rostlinné oleje pro ředění éterických olejů.
Aromaterapeutické vánoční útulno – jak si zpříjemnit vánoční atmosféru.
Aromaterapie v těhotenství I.  – jaké éterické oleje vám mohou ulevit v těhotenství od běžných těhotenských potížích. Jak éterické oleje dávkovat a používat v tomto krásném období.
Aromaterapie v těhotenství II. a při porodu – využití éterických olejů na konci těhotenství a při porodu.  O tom jak z porodu udělat krásný a voňavý zážitek.

 Mé články mají sloužit jako vodítko. Nezodpovídám za případné újmy na Vašem zdraví, pokud se rozhodnete aplikovat mé léčebné rady. Jde o mé osobní zkušenosti a zkušenosti s léčbou u klientů a rodiny. Každý z nás je individualita a u terapií je nutná osobní diagnostika. Vše co zde píši je podle mého nejlepšího vědomí a svědomí a jedná se o můj soukromý názor.

Přesunout se na začátek