Přirozená péče o miminko

V dnešní době je poměrně obtížné orientovat se na trhu s kosmetikou, natož pak s dětskou kosmetikou, které je neuvěřitelné množství. Každá máma chce pro své miminko samozřejmě to nejlepší. Já, jako aromaterapeut, preferuji čistě přírodní kosmetiku. Takové produkty, které budou miminku prospěšné a nebudou jeho malé tělíčko zatěžovat zbytečnými chemikáliemi.

Přirozená péče o miminkoMohu vám poradit jakou kosmetiku využívat, jak se orientovat na trhu s kosmetikou, případně jak si doma vyrobit jednoduché krémy, masážní olejíčky a další „potřebnosti“ v péči o miminko. Co použít na běžné problémy, které vás mohou potkat a jak se s nimi vypořádat přírodní cestou.

Dále mohu nabídnout instruktáž vázání šátku, polohování miminka, pomoc mamince v šestinedělí v její nové roli – lze umíchat koupelový olej nebo masážní olej přímo na míru. Tyto aromapreparáty mohou pomoci harmonizovat psychiku.

Někdy se u miminka objeví kolika nebo u maminky problémy s kojením, spouštěním mléka, zatvrdlinami v prsou a podobně. Na všechny tyto problémy má aromaterapie odpověď. Proto pokud si myslíte, že aromaterapie je vaší cestou, ráda vás uvítám ve své poradně.

Pro ošetření používám zásadně rostlinné  oleje lisované za studena, povětšinou od firmy Eoné, Talila a Florihana. Éterické  oleje nakupuji Eoné, Florihana, Ladrome, Oshadhi, Talia, Nobilis

Jaké jsou ceny mých služeb si můžete zjistit v Ceníku.

 

1 comment

Trackback e pingback

  1. Aromaterapie, Plzeňsko, Rokycany, masáže Aromadoteky | Aromadoteky
    […] Přirozená péče o miminko […]