Osobní parfém na míru

Možná se vám už stalo, že jste nebyli schopni si vybrat nějakou sympatickou vůni pro sebe? Vůni, která by vyjadřovala vaší jedinečnost?

Nabízím vám proto výrobu osobního parfému. Bude vyroben z přírodních esencí, takže jeho vdechováním nebudete vystaveni žádným chemickým složkám. Koncentrace bude taková, jakou si zvolíte.

foto Markéta Zachariášová

Bude působit holisticky – tzn. že bude pečovat o vaší psychiku (a potažmo také i fyzické tělo), bude vyjádřením vaší osobnosti

Chci se objednat na výrobu osobního parfému

S vaší pomocí vybereme několik éterických olejů, z kterých umícháme vaší osobní vůni. Můžeme, pokud budete chtít,  použít test vašeho aromatypu. Popovídáme si o tom, co chcete na své osobnosti zdůraznit, co podpořit a co je pro vás důležité. Použijeme váš nos a vaší intuici a možná zapojíme i maličko rozumu. Při výběru olejů vám nabídnu vhodné kombinace. Výsledný parfém pak bude otiskem vaší jedinečnosti, finální podobu určujete vy.

Míchání osobního parfému je moc hezký dárek třeba pro maminku, ale i tatínka, pro babičku, sestru, kamarádku, kamaráda, zkrátka kohokoliv, o kom si myslíte, že by ho taková věc potěšila. Ráda Vám vystavím na Míchání parfému dárkový certifikát.

Foto Markéta Zachariášová

Jaké jsou ceny mých služeb si můžete zjistit v Ceníku.

Svou osobní vůni si můžete také připravit v Aromixu – on-line míchacím nástroji. Zkoušejte, kapejte, vylévejte a komponujte.

Pokud by vás míchání vůní zajímalo více do hloubky, je možné navštívit můj workshop Výroba osobního parfému. Voňavý workshop je možné též koncipovat jako wellness program nebo jako teambuilding pro firmy. V takovémIMG_1208 případě, mě prosím, kontaktujte.