Základy aromaterapie po skype

Datum: zima 2018

Časový rozvrh: 7 čtvrtků od 20h do 22h, začínáme v lednu
Místo konání: online – virtuální skype třída, každý z pohodlí svého domova
Cena: 1700 Kč, přihláška je platná po zaplacení celého kurzovného, skripta pošlu mailem. Na kurz je možné vystavit dárkový certifikát.

Kurz má stejnou náplň jako víkendové základy aromaterapie a jeho skype verze vznikla z důvodu poptávky ze zahraničí či ze vzdálených koutů naší republiky. Je mi jasné, že vám nemohu zprostředkovat nádherné vůně, které si zkoušíme během kurzu, proto nabízím možnost jednoho setkání, dle vašich časových možností a případně i možnost umíchat si osobní směs. Budu se však snažit věnovat se vám maximálně, budeme probírat i vaše potřeby a vaše otázky, které mohou vzniknout během praxe. Ve Skype třídě máte výhodu, že můžete zkoušet během týdne nové poznatky a převádět je do praxe a případně je konzultovat na další lekci.

Kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí aromaterapii poznat a aplikovat v domácích podmínkách. Je koncipovaný tak, aby i úplný začátečník pronikl do voňavého světa aromaterapie. Dostanete spoustu informací, zkušeností a rad. Zároveň chci, abyste si kurz užili a odpočinuli si, takže ponechávám místo i na výměnu zkušeností a „babských rad“. Na konci každé lekce dostanete malý úkol na příště, který si na začátku další hodiny probereme. Zároveň nabízím dle dohody jedno setkání na umíchání směsi.

Počet účastníků je omezen na max. 12 osob. Na kurz je možné vystavit dárkový certifikát.
Pokud byste měli zájem o zapsání, můžete zaslat přihlášku na aromadoteky@aromadoteky.cz nebo zašlete případně SMSku na tel. číslo 774 467 476 ve tvaru SKYPE_ZAKLADY_AROMATERAPIE_VASE_JMENO.

Co se naučíte:

Historie aromaterapie, způsoby získávání éterických olejů, jak nakoupit kvalitní suroviny. Porovnání surovin různých výrobců.
Zásady práce s éterickými oleji, možnosti a způsoby jejich využití a aplikace.
Rostlinné oleje a jejich druhy.
Podrobně probereme 21 éterických olejů, jejich účinky na zdraví a psychiku. Teoretické znalosti aplikujete při míchání vlastní  směsi do masážního oleje.
Akutní stavy a recepty. Například jak na virózy, kašle, úrazy, popáleniny, nespavost, stres.
Aromaterapie v domácnosti. Aromatizace prostor, prádla, jídla. Dezinfekce. Jednoduché recepty na čistící prostředky. Výměna zkušeností.
Aromaterapie v ČR a ve světě, kde hledat aromaterapeuta.

 

Co si odnesete:

Skripta, případně vlastní masážní směs.

Po absolvování byste měli být schopni nakoupit kvalitní oleje, měli byste umět umíchat masážní, koupelové a inhalační směsi na akutní stavy.  Měli byste mít povědomí  o tom, na co lze aromaterapii využít a to byste měli umět také prakticky a hlavně bezpečně aplikovat.