Co dělat, když nemůžete přijít

Někdy se prostě stane, že si domluvíme termín a vy z nějakého důvodu přijít nemůžete.

Vždy se snažím postupovat individuálně, ale vzhledem k množícím se situacím, kdy klient napíše pár hodin a někdy i minut před dohodnutým termínem, jsem se rozhodla pro tato pravidla.

Jakmile zjistíte, že nemůžete přijít, velmi ocením, když se ozvete obratem. Nejlepší je SMS zpráva nebo telefonát. Prosím, nepište mi maily, nepište mi na Facebook, přes Messenger, nebo WhatsApp – jsou to komunikátory, které jsou závislé na datech a nemusí mě zastihnout.

Domluvený termín masáže, sezení EFT, výroba osobního parfému

Termín můžete bez problémů zrušit den před dohodnutou schůzkou. Nemusí to být ani 24h, ale stačí do 18. hodiny předchozího dne. V takovém případě se domluvíme na náhradním termínu.

Pokud musíte termín zrušit později, počítejte, prosím, se storno poplatkem 50% z ceny objednané služby, dle ceníku. Můžete místo sebe také poslat někoho jiného.

Dárkové poukázky

Termín můžete bez problémů zrušit den před dohodnutou schůzkou. Nemusí to být ani 24h, ale stačí do 18. hodiny předchozího dne. V takovém případě se domluvíme na náhradním termínu.

Pokud termín zrušíte v kratší době tzn. po 18h předchozího dne, poukázka propadá v plné výši a není možné nabídnout náhradní sezení. Můžete na vámi dohodnutý termín poslat někoho za sebe.

Poukázka, která nebude využita do dne své platnosti, propadá v celé výši.

Kurz

Zrušení účasti na kurzu je možné 7 kalendářních dnů před plánovaným kurzem. V takovém případě bude zaplacená záloha, po dohodě s vámi, buď vrácena nebo převedena na jiný termín kurzu.

Když se rozhodnete nepřijít na kurz v době kratší než 7 dnů před uskutečněním, můžete za sebe poslat náhradníka. Pokud za sebe nikoho neseženete, vámi zaplacená záloha propadá bez náhrady.

Cílem těchto podmínek není vydělat na klientech, kteří nepřijdou, ale uhradit náklady na nájem a můj čas strávený čekáním.

Snažím se také eliminovat situace, kdy čekáte na termíny masáží nebo sezení, případně se nedostanete na „obsazený“ kurz a já pak zbytečně čekám na ty, kteří nepřijdou nebo se neomluví včas.

Děkuji vám za pochopení a věřím, že na tuto stránku nebudu muset odkazovat moc často.

A také moc děkuji všem, kteří si váží času a práce druhých a omlouvají se včas.