Ceník

Aromaterapeutická holistická masáž
1 200 Kč – 2 hodiny
součástí ošetření je vstupní cca 30 minutový rozhovor, na základě kterého vybereme společně silice k ošetření.
Holistická aromaterapeutická masáž zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů u nohou až po vlasovou část hlavy.
Celková masáž trvá 90 minut.

Foto Monika Kocourková

 

Aromaterapeutická růžová luxusní holistická masáž
1 400 Kč – 2 hodiny

součástí ošetření je vstupní cca 30 minutový rozhovor.
Na masáž od hlavy až po konečky prstů použijeme nádherný růžový éterický olej naředěný do jojobového oleje. Dopřejte si tento neobvyklý zážitek.
Celková masáž trvá 90 minut.

Částečná aromamasáž
8
00 Kč – 1 hodina
součástí ošetření je vstupní cca 30 minutový rozhovor, na základě kterého vybereme společně silice k ošetření.Také vybereme, kterou část těla budeme masírovat.
Aromaterapeutická masáž zahrnující aplikaci vybraných éterických olejů. Můžete si vybrat, kterou část těla budeme masírovat.  Nebo můžeme masírovat zevně místa, kde se nacházejí orgány a energeticky tak podpořit jejich činnost.
Částečná masáž trvá 30-40 minut.

Aromaterapeutická těhotenská masáž
1 500 Kč – 2,5 hodiny

součástí ošetření je vstupní cca 30 minutový rozhovor, na základě kterého vybereme společně silice k ošetření.
Vzhledem k těhotenství se dohodneme na délce a způsobu masáže. Masíruji nejraději klientky vleže na boku. Záda tedy masíruji dvakrát, aby masáž byla vyvážená. Těhotenská  masáž se věnuje nejen mamince, ale také miminku. Jemně harmonizuje tok energií a miminko vnímá tyto podněty velice pozitivně.  Těhotenská aromaterapeutická  masáž vychází z holistické masáže.
Celková masáž trvá zhruba 2 hodiny. Ale vše záleží na dohodě s klientkou.

foto Markéta Zachariášová

Osobní parfém
1 200 Kč – cca 1 hodina

S vaší pomocí vybereme několik éterických olejů, z kterých umícháme Vaší osobní vůni (olejový parfém nebo eau de toilette). Výběr můžeme učinit na základě různých testů podle barev či aromatypu nebo podle Vašich osobních preferencí. Parfém s klientem sestavujeme z běžných éterických olejů a případně jednoho drahého oleje (např. růže, santal, jasmín, neroli, agarové dřevo). Ideální jako dárek ve formě dárkového certifikátu, který Vám ráda vystavím.

Osobní parfém De Luxe
1 400 Kč – cca 1 hodina

S vaší pomocí vybereme několik éterických olejů, z kterých umícháme Vaší osobní vůni (olejový parfém nebo eau de toilette). Výběr můžeme učinit na základě různých testů podle barev či aromatypu nebo podle Vašich osobních preferencí. Parfém v této variantě je možné sestavit z více dražších éterických olejů. Ideální jako dárek ve formě dárkového certifikátu, který Vám ráda vystavím.

Kinesiotaping (tejpování)
400 Kč – 30 minut

Nalepením tejpovací pásky (kinesiotapem) stimulujeme nebo naopak relaxujeme příslušné svaly. Při nalepení pásky dojde ke zvednutí pokožky, díky tomu může v bolestivém místě lépe proudit krev a lymfa. A dochází tak rychlejší regeneraci tkání, ke snížení bolesti, otoku, zlepšení stavu jizev atd.
Ideální je kombinace s reflexní terapií a reflexním uvolněním páteře, nebo samostatná návštěva, která trvá zhruba 30 minut.

Reflexní terapie nohy
1000 Kč – 1,5 hodiny

součástí ošetření je vstupní cca 40 minutový rozhovor a diagnostika na plosce nohy. Reflexní ošetření nohou a masáž zad nebo reflexní odblokování krční páteře.
Vychází z poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky, které odpovídají jednotlivým orgánům nebo oblastem těla.  Tzn. že i na chodidlech nohou se vlastně  zobrazuje celé lidské tělo.

Doprovod  k porodu
3000 – 5000 Kč

cena se odvíjí od požadovaných služeb, počtu návštěv (resp. konzultací).  Základní cena je jedna předporodní návštěva a přítomnost u porodu.

Celkové reiki ošetření 
1 100 Kč – 2 hodiny

součástí ošetření je vstupní cca 30 minutový rozhovor.  Celkové reiki ošetření zahrnuje také další 2-3 ošetření „na dálku“ dle dohody. Reiki ošetření trvá 90 minut.

Masáže dětí a kojenců 
700 Kč – 1 hodina
Tyto masáže napomáhají miminkům v prvních měsících adaptovat se na nový svět, odstranit případná traumata z porodu, případné problémy se zažíváním. Přináší dobrý spánek a učí střídání zátěže a odpočinku. Masáž obsahuje prvky z jógy,  indických a švédských masáží.

Poradenství, Přirozená péče o miminko
700 Kč – 1 hodina
Poradenství jak se orientovat na trhu s kosmetikou, jakou vybrat, jak jí aplikovat, popř. jak si vyrobit jednoduché kosmetické preparáty. Instruktáž vázání a nošení miminka v šátku.

Osobní konzultace
700 Kč  – 1 hodina + cena za namíchaný preparát

Součástí je vstupní cca 30 minutový rozhovor, na základě kterého vybereme společně silice k umíchání. Vyrobíme voňavý preparát přímo pro Vás. Cena se odvíjí od délky konzultace. Minimálně však 350 Kč – 30 minut.

Míchání masážních směsí na míru
cena se odvíjí podle objemu, použitých silic a rostlinných olejů.
Na základě rozhovoru nebo na základě Vašeho přání mohu umíchat libovolný aromaterapeutický preparát.

Ceník je platný od 1.12.2017 a ruší všechny předchozí ceníky.