Ceník

Aromaterapeutická holistická masáž
1 200 Kč – doba návštěvy 2 hodiny
součástí ošetření je diagnostický rozhovor, na základě kterého vybereme společně silice k ošetření.
Holistická aromaterapeutická masáž zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů u nohou až po vlasovou část hlavy.

 

Foto Monika Kocourková

 

 

 

 

 

 

 

 

Částečná aromamasáž
8
00 Kč – doba návštěvy 1 hodina
součástí ošetření je diagnostický rozhovor, na základě kterého vybereme společně silice k ošetření.Také vybereme, kterou část těla budeme masírovat.
Aromaterapeutická masáž zahrnující aplikaci vybraných éterických olejů. Můžete si vybrat, kterou část těla budeme masírovat.

Aromaterapeutická těhotenská masáž
1 500 Kč – doba návštěvy 2,5 hodiny

součástí ošetření je diagnostický, na základě kterého vybereme společně silice k ošetření.
Vzhledem k těhotenství se dohodneme na délce a způsobu masáže. Masíruji nejraději klientky vleže na boku. Záda tedy masíruji dvakrát, aby masáž byla vyvážená. Těhotenská  masáž se věnuje nejen mamince, ale také miminku. Jemně harmonizuje tok energií a miminko vnímá tyto podněty velice pozitivně.  Těhotenská aromaterapeutická  masáž vychází z holistické masáže.

foto Markéta Zachariášová

Osobní parfém
1 500 Kč – cca 1-1,5 hodiny

S vaší pomocí vybereme několik éterických olejů, z kterých umícháme vaši osobní vůni (olejový parfém nebo eau de toilette). Oleje si vybíráte vy, podle toho, jak vám voní. Při sestavování vás podpořím, nabídnu vhodné kombinace. Výsledný parfém si zkombinujete sami, bude jedinečný, stejně jako vy.
Ideální jako dárek ve formě dárkového certifikátu, který ráda vystavím a zašlu poštou či připravím na osobní vyzvednutí.

EFT konzultace
1 000 Kč – 1,5 hodiny
EFT konzultace poskytuji osobně nebo po Skype.
Emotional Freedom Techniques nabízí úlevu od mnoha potíží fyzických, ale i psychických. Jedná se o velmi jednoduchou metodu, kdy poklepáváním na akupunkturní body dochází k odstranění bolestí, alergií, fóbií, nefunkčních programů mysli atd.

Kinesiotaping (tejpování)
400 Kč – 30 minut

Nalepením tejpovací pásky (kinesiotapem) stimulujeme nebo naopak relaxujeme příslušné svaly. Při nalepení pásky dojde ke zvednutí pokožky, díky tomu může v bolestivém místě lépe proudit krev a lymfa. A dochází tak rychlejší regeneraci tkání, ke snížení bolesti, otoku, zlepšení stavu jizev atd.
Ideální je kombinace s reflexní terapií a reflexním uvolněním páteře, nebo samostatná návštěva, která trvá zhruba 30 minut.

Reflexní terapie nohy
1000 Kč – doba návštěvy 1,5 hodiny

součástí ošetření je vstupní cca 40 minutový rozhovor a diagnostika na plosce nohy. Reflexní ošetření nohou a masáž zad nebo reflexní odblokování krční páteře.
Vychází z poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky, které odpovídají jednotlivým orgánům nebo oblastem těla.  Tzn. že i na chodidlech nohou se vlastně  zobrazuje celé lidské tělo.

Doprovod  k porodu
4000 – 8000 Kč

cena se odvíjí od požadovaných služeb, počtu návštěv (resp. konzultací).  Základní cena je jedna předporodní návštěva a přítomnost u porodu.
Praha/Plzeň/Hořovice

Celkové reiki ošetření 
1 100 Kč – doba návštěvy 2 hodiny

součástí ošetření je vstupní rozhovor.  Celkové reiki ošetření zahrnuje také další 2-3 ošetření „na dálku“ dle dohody. Reiki ošetření trvá zhruba 90 minut.

Masáže dětí a kojenců 
700 Kč – 1 hodina
Tyto masáže napomáhají miminkům v prvních měsících adaptovat se na nový svět, odstranit případná traumata z porodu, případné problémy se zažíváním. Přináší dobrý spánek a učí střídání zátěže a odpočinku. Masáž obsahuje prvky z jógy,  indických a švédských masáží.

Poradenství, Přirozená péče o miminko
700 Kč – 1 hodina
Poradenství jak se orientovat na trhu s kosmetikou, jakou vybrat, jak jí aplikovat, popř. jak si vyrobit jednoduché kosmetické preparáty. Instruktáž vázání a nošení miminka v šátku.

Osobní konzultace
700 Kč  – 1 hodina + cena za namíchaný preparát

Součástí je vstupní cca 30 minutový rozhovor, na základě kterého vybereme společně silice k umíchání. Vyrobíme voňavý preparát přímo pro Vás. Cena se odvíjí od délky konzultace. Minimálně však 350 Kč – 30 minut.

Míchání masážních směsí na míru
cena se odvíjí podle objemu, použitých silic a rostlinných olejů.
Na základě rozhovoru nebo na základě Vašeho přání mohu umíchat libovolný aromaterapeutický preparát.

Ceník je platný od 1.12.2017 a ruší všechny předchozí ceníky.

Co dělat, když nemůžete přijít?