Ceník

Osobní parfém
1 900 Kč – cca 1-1,5 hodiny
Staňte se designérem své vůně.

Provedu vás procesem výroby osobního parfému. Při sestavování vás podpořím a nabídnu vhodné kombinace vonných esencí. Výsledný parfém si zkombinujete sami, bude jedinečný, stejně jako vy.
Odnesete si 10 ml olejového parfému (až 30% vonné složky) nebo 30 ml toaletní vody (až 15% vonné složky). Všechny ingredience vaší vůně jsou přírodního původu. Nepoužívám syntetiku a vybírám pro vás jen to nejlepší, co příroda může nabídnout. 

Parfémový flakon do kterého vložíme vaši vůni pochází z malosériové sklářské dílny v Jablonci nad Nisou.
Ideální jako dárek ve formě dárkového certifikátu, který ráda vystavím a zašlu poštou nebo připravím na osobní vyzvednutí.

 

Výroba osobního parfému Foto Markéta Zachariášová

 


Velká aromaterapeutická péče
2 400 Kč – doba návštěvy 2,5 hodiny

Udělejte si na sebe čas a načerpejte síly. Velká aroma péče je určená všem ženám, které potřebují opečovat, udělat si čas samy pro sebe a opravdu se zrelaxovat.
Ošetření obsahuje rozhovor, výběr a smíchání unikátní vůně a holistické aromaterapeutické ošetření a případnou relaxaci na závěr. Vše po dohodě s vámi.

Aromaterapeutické ošetření

Aromaterapeutická těhotenská péče
2 800 Kč – doba návštěvy 3 hodiny

Těhotenské aroma ošetření opečovává maminku i miminko. Jemně harmonizuje tok energií a miminko vnímá tyto podněty velice pozitivně. 
Vzhledem k těhotenství se dohodneme na délce a způsobu ošetření.
Aromaterapeutické ošetření obsahuje rozhovor, výběr a smíchání unikátní vůně, holistickou masáž a případnou relaxaci na závěr. Vše po dohodě s vámi.

Aromaterapeutická péče pro muže
1 600 Kč – doba návštěvy 1,5 hodiny

Zrelaxujte se v klidu a v bezpečném prostředí. Vybereme pro vás éterické oleje, které pomohou k relaxaci svalů a mysli. Při harmonizační a zklidňující masáži si odpočinete a budete mít sílu a chuť do další práce.
Diagnostický rozhovor provedeme v minimálním rozsahu.

Aromaterapeutická konzultace s masáží
1 600 Kč – doba návštěvy 1,5  hodiny

Ošetření obsahuje rozhovor, výběr a smíchání unikátní vůně a holistickou  aroma masáž. Vše po dohodě s vámi.

 

Access Bars ®
1500 Kč – doba návštěvy 1,5 hodiny
ACCESS BARS® vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

 

EFT konzultace
1 000 Kč – 1 hodina
EFT konzultace poskytuji osobně nebo po Skype.
Emotional Freedom Techniques nabízí úlevu od mnoha potíží fyzických, ale i psychických. Jedná se o velmi jednoduchou metodu, kdy poklepáváním na akupunkturní body dochází k odstranění bolestí, alergií, fóbií, nefunkčních programů mysli atd.

Kinesiotaping (tejpování)
500 Kč – 30 minut

Nalepením tejpovací pásky (kinesiotapem) stimulujeme nebo naopak relaxujeme příslušné svaly. Při nalepení pásky dojde ke zvednutí pokožky, díky tomu může v bolestivém místě lépe proudit krev a lymfa. A dochází tak rychlejší regeneraci tkání, ke snížení bolesti, otoku, zlepšení stavu jizev atd.
Ideální je kombinace s reflexní terapií a reflexním uvolněním páteře, nebo samostatná návštěva, která trvá zhruba 30 minut.

Reflexní terapie nohy
1500 Kč – doba návštěvy 1,5 hodiny

součástí ošetření je vstupní cca 40 minutový rozhovor a diagnostika na plosce nohy. Reflexní ošetření nohou a masáž zad nebo reflexní odblokování krční páteře.
Vychází z poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky, které odpovídají jednotlivým orgánům nebo oblastem těla.  Tzn. že i na chodidlech nohou se vlastně  zobrazuje celé lidské tělo.

Masáže dětí a kojenců 
1000 Kč – 1 hodina
Tyto masáže napomáhají miminkům v prvních měsících adaptovat se na nový svět, odstranit případná traumata z porodu, případné problémy se zažíváním. Přináší dobrý spánek a učí střídání zátěže a odpočinku. Masáž obsahuje prvky z jógy,  indických a švédských masáží.

Poradenství, Přirozená péče o miminko
1000 Kč – 1 hodina
Poradenství jak se orientovat na trhu s kosmetikou, jakou vybrat, jak jí aplikovat, popř. jak si vyrobit jednoduché kosmetické preparáty. Instruktáž vázání a nošení miminka v šátku.

Osobní konzultace
1000 Kč  – 1 hodina + cena za namíchaný preparát

Součástí je vstupní cca 30 minutový rozhovor, na základě kterého vybereme společně silice k umíchání. Vyrobíme voňavý preparát přímo pro Vás. Cena se odvíjí od délky konzultace. Minimálně však 350 Kč – 30 minut.

Míchání masážních směsí na míru
cena se odvíjí podle objemu, použitých silic a rostlinných olejů.
Na základě rozhovoru nebo na základě Vašeho přání mohu umíchat libovolný aromaterapeutický preparát.

Ceník je platný od 3.11.2019 a ruší všechny předchozí ceníky.

Co dělat, když nemůžete přijít?